Seko mums Šodien saziedoti jau 3,787.81 €

Labdarības burgeru ballīte centrā POGA

16.08.2021

Šī gada 18.augustā, svinot brīnišķīgu vasaru, blogeris Rojs, jeb plašāk zināms kā “Pipars” (www.pipars.lv), sadarbībā ar rehabilitācijas centru POGA ielūdz uz tradicionālo labdarības burgeru ballīti! Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

Ballītes idejas autors un organizators blogeris Rojs jeb “Pipars” stāsta: "Esmu novērojis, ka sabiedrība labiem darbiem un projektiem ierasti pievērš uzmanību Ziemassvētku laikā. Tas ir labi, taču šie cilvēki kuriem ir nepieciešams mūsu atbalsts mums blakus ir visu gadu un arī viņi vēlas baudīt un izklaidēties! Tāpēc nolēmu ka jāpamēģina izveidot kādu pasākumu arī vasarā”. Šogad pasākumu apmeklēs jaunais Labklājības ministrs Gatis Eglītis, novērtējam, ka varēsim iepazīstināt ar centru POGA, īpašo bērnu ģimenēm un pārrunāt aktualitātes nozarē.

Ar katru gadu Burgeru ballītes atbalstītāju pulks kļūst plašāks, šogad jau maza festivāla apmērā! Bērnus priecēs iluzionists Edžus, tiks nodrošinātas dažādas aktivitātes. Muzikālos priekšnesumus sniegs grupas Bad Habits, Franco Franco, Fools on Parade, Laime pilnīga, mākslinieki Katrīna Dimanta, Lelde Dreimane, Diona Liepiņa, Signia, Jānis Bukums un draugi, Liene Šomase, un Agnese Šīrante ar radošās studijas audzēkņiem. Pasākumu vadīs atraktīvais Roberto Meloni un radio dīdžejs, pasākuma vadītājs  Aleksandrs Tuguševs. Pasākumā apskaņošanas tehniku sagādās un par karaoke iespējas piedāvās MrKaraoke.lv komanda!

Ballītes neiztrūkstoša daļa būs visgardāko un neparastāko burgeru cepšana un mielošanās no “Pipars”, kā arī pirmo un gardāko maizīšu baudīšana no jaunās maiznīcas “Laba maize”. Protams, par saldumiņiem arī nav aizmirsts un bērniem būs gan gardas kūciņas, gan vasaras iecienītākais gardums – saldējums! Pasākuma laikā būs pārsteigumi ikvienam Burgeru ballītes apmeklētājam!

Rehabilitācijas centra POGA mazie pacienti priecāsies, ja viesi un ziedotāji atnesīs attīstošās spēles, puzles vai konstruktoru. Mīkstās mantas gan šoreiz lai paliek mājās, vai veikalu plauktos! Pasākuma laikā varēs satikt un aprunāties ar rehabilitācijas centra pārstāvjiem un izrunāt, kāda palīdzība šobrīd ir nepieciešama. Ziedojuma kastīte? Jā, arī tā būs atrodama pasākuma norises vietā!

Uz tikšanos centrā POGA:

Datums: 18.augusts

Laiks: no plkst. 12:00 līdz pat plkst.20:00

Vieta: Centrs POGA, Sēlpils ielā 2c, Rīgā

Ievērojot valstī noteiktos drošas pulcēšanās noteikumus, pasākumu varēs apmeklēt ar derīgu Covid-19 sertifikātu (izslimots Covid-19, veikta pilnvērtīga vakcinācija, veikts negatīvs Covid-19 tests).

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 418 014.31 €