Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Jaunumi

09.11.2021

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros #CilvēkosIrSpēks NVO programmām saziedoti 4570 eiro

Labdarības akcija #WhiteFriday norisinājās no 1.novembra līdz 7.novembrim aplikācijā Mobilly un portālā Ziedot.lv.

09.11.2021

Ar mecenātes Ināras Teterevas atbalstu izgaismos Brīvības pieminekļa zvaigznes

Turpinoties ziedojumu vākšanai Brīvības pieminekļa izgaismošanai, savu artavu nozīmīgajā projektā sniegusi arī mecenāte Ināra Tetereva, ziedojot 20 000 eiro divu īpašu gaismas ķermeņu iegādei, kas izgaismos trīs zeltītās zvaigznes Brīvības pieminekļa virsotnē. Jau pavisam drīz, Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienā 18.novembrī ar ziedotāju atbalstu mūsu valsts simbols iemirdzēsies gaismā.

02.11.2021

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros Ziedot.lv aicina atbalstīt NVO programmas #CilvēkosIrSpēks

Labdarības akcijas #WhiteFriday mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Ikvienam ziedotājam ir iespēja atbalstīt kādu no NVO programmām platformā Mobilly, savukārt, Ziedot.lv aicina atbalstīt #CilvēkosIrSpēks iniciatīvām!

02.11.2021

Labdarības akcijā #WhiteFriday arī šogad vāks ziedojumus līdzcilvēkiem

Šomēnes Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau trešo reizi apvieno spēkus, īstenojot ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstam.

27.10.2021

Atbalsts NVO! Ziedojumu kastīšu nomas punkts

Ziedot.lv piedāvā atbalstu NVO - Ziedojumu kastīšu nomas punktu! Aicinām ikvienu NVO pieteikties ziedojumu kastītēm, kuras izmantot savas organizācijas labdarības mērķim, ziedojumu piesaistei.

 

RT @ltvzinas: Portālā @ziedot_lv Uzvaras parkā esošā pieminekļa nojaukšanai Latvijas iedzīvotāji saziedojuši jau vairāk nekā 200 000 eiro.…

pirms 2 nedēļām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €