Seko mums Šodien saziedoti jau 315.00 €

Jaunumi

07.07.2021

Katru nedēļu Ziedot.lv virtuālās durvis ver kāds onkoloģiskais pacients

Viņi ir vieni no mums 2 miljoniem. Viņi ir ārsti, veikalu vadītāji, inženieri, pedagogi, jaunās māmiņas, tēti un vectētiņi. Viņi grib dzīvot! Aicinām palīdzēt onkoloģijas pacientiem.

14.06.2021

Ielās izbraukušas 9 īpaši apgleznotas, labdarības, #CityBee automāšīnas

Katrai mašīnai ir savs īpašais dizains, ko zīmējis kāds no centra POGA bērniem ar kustību traucējumiem. Ikviens var noskenēt QR kodu un veikt ziedojumu, kā arī no katra brauciena CityBee Latvia ziedos 5% bērniem ar kustību traucējumiem.

31.05.2021

#CilvēkosIrSpēks programmas ietvaros sniegts atbalsts 12 Latgales ģimeņu bērniem

Ar ziedotāju atbalstu esam palīdzējuši 12 kuplām daudzbērnu Latgales ģimenēm, iegādājoties datorus, lai pamatskolas skolēniem būtu iespēja mācīties, socializēties un pilnveidoties.

10.05.2021

Iespēja pieteikties sēklu, stādu un dārza piederumu saņemšanai

Gandrīz divas reizes vairāk Latvijas mājsaimniecību šosezon saņem sēklas, stādus un dārza piederumus, lai varētu pašu spēkiem izaudzēt pārtiku savam saimes galdam. Tos izsniedz 20 bezpeļņas organizācijas, kuras šogad ir saņēmušas Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Viena no organizācijām – Ziedot.lv, kura dārza darbiem nepieciešamo sagādās tām mazaizsargātajām personām, kuras būs pieteikušās šīs palīdzības saņemanai.

16.04.2021

Pirmā mēneša laikā, 16 "Cilvēkos ir spēks" NVO iniciatīvām, saziedoti jau vairāk kā 20 tūkstoši eiro

Cilvēkos ir spēks! Projekta nosaukums apliecina sabiedrības atsaucību un atbalstu svarīgām labdarības organizāciju iniciatīvām.

 

Viņi ir vieni no mums, diviem miljoniem! Viņiem ir bērni, savas ģimenes. Viņi grib būt veseli, strādāt un dzīvot! O… https://t.co/fkz2pyMHLu

pirms 5 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 811.88 €