Seko mums Šodien saziedoti jau 365.00 €

Jaunumi

06.01.2004

Diena kopā ar TV3, Star FM un Čas vēl Saulainas dienas mūsu bērniem

Jau sesto gadu atskan aicinājums ziedot naudas līdzekļus un būvmateriālus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas remontam. Akciju Saulainas dienas mūsu bērniem rīko laikraksts Diena, to aktīvi atbalsta telekompānijai TV3, radio Star FM un avīze Čas, aicinot ziedot slimnīcas Ausu, kakla un deguna slimību nodaļas jaunai piebūvei un remontam.

06.01.2004

Ziedojumu vākšana skeitparkam Latgales priekšpilsētā

Ikviens tiek aicināts piedalīties skeitparka izveidošanā Latgales priekšpilsētā. Piezvanot pa tālruni 9006582, tiek ziedots viens lats iecerētajam skeitparkam.

06.01.2004

Projekts Cēsu sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanai

ASF "Cēsinieku klubs" ir uzsācis projektu Cēsu sv. Jāņa baznīcas fasādes atjaunošanai. Tas ir projekts, kuru pilnībā plānots pabeigt līdz Cēsu astoņsimtgadei 2006. gadā.

06.01.2004

Ziedot.lv kļuvis par “Labās Zvaigznes” portālu

Labdarības atbalsta akcijas “Labā Zvaigzne” ietvaros, labdarības portāls Ziedot.lv ir ieguvis atzinību par nesavtīgu darbu. Pateicības rakstu un nozīmīti “Labā Zvaigzne” piešķirta par to, ka portāls www.ziedot.lv ir īstenojis ideju pozitīvu sociālu pārmaiņu veicināšanai valstī, sniedzot ikvienam iespēju ziedot labdarības projektiem, kas risina konkrētas problēmas cēloņus, nevis sekas.

05.01.2004

Labdarības portāla www.ziedot.lv pirmā darbības mēneša laikā ziedoti 5628.26 lati

Mēneša laikā kopš labdarības portāla Ziedot.lv atklāšanas, portāla projektiem ziedoti līdzekļi 5628.26 latu apmērā. Visvairāk ziedotāju vēlējušies palīdzēt jauniešiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, projektam “Jauko lietu darbnīca” ziedojot 1084 latus. Ziedotāji novērtējuši, cik svarīgi šajos jauniešos attīstīt neatkarīgas dzīves iemaņas un dot iespēju justies sabiedrībai noderīgiem

 

Viņi ir vieni no mums, diviem miljoniem! Viņiem ir bērni, savas ģimenes. Viņi grib būt veseli, strādāt un dzīvot! O… https://t.co/fkz2pyMHLu

pirms 5 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 861.88 €