Seko mums Šodien saziedoti jau 665.00 €

Jaunumi

12.02.2004

Par portālā www.ziedot.lv ziedotajiem līdzekļiem ir uzsākta divu labdarības projektu īstenošana

Divu mēnešu laikā kopš labdarības portāla Ziedot.lv atklāšanas, portāla projektiem ziedoti līdzekļi 6322.28 latu apmērā un ir uzsākta divu projektu – “Bērna sargeņģelis” un “Veidosim bērniem jaunas mājas”- īstenošana.

02.02.2004

Aicina ziedot Rēzeknes slimnīcas bērnu nodaļai nepieciešamajai aparatūrai

Rēzeknes pilsētas pašvaldības bezpeļņas uzņēmums "Rēzeknes slimnīca" kopā ar AS "Hansabanka" Rēzeknes filiāli sāk ziedojumu vākšanas akciju "Mēs saviem bērniem", lai savāktu nepieciešamos līdzekļus piecu novērošanas monitoru iegādei bērnu, ķirurģijas un bērnu infekciju nodaļai.

22.01.2004

Palīdzība Mērsraga vidusskolas atjaunošanai

Ar ziedojumiem lūdz palīdzēt Mērsraga vidusskolas izdegušās sporta zāles un virtuves atjaunošanai.

20.01.2004

Ziedojumi skeitparku izveidei Latgales priekšpilsētā

Ir atvērts ziedojumu tālrunis skeitparku izveidei Latgales priekšpilsētā. Pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas un laukuma pie Bērnu un jauniešu centra "Daugmale" tiks veidoti skeitparki jauniešiem.

12.01.2004

Aicina ziedot Rīgas Sv.Jāņa baznīcas vitrāžu restaurācijai

Rīgas Sv.Jāņa baznīcas evaņģēliski luteriskā draudze aicina ikvienu ziedot baznīcas logu vitrāžu atjaunošanas darbiem. Vairāk par to varat lasīt draudzes izveidotajā mājas lapā internetā "www.janabaznica.lv".

 

#AtbalstsNVO Noslēdzoties AS @Latvenergo zaļā kursa konkursam, 3 NVO tiks uzstādīti saules paneļi, lai veicinātu vi… https://t.co/1Zek4tAInx

pirms 6 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 703.64 €