Seko mums Šodien saziedoti jau 796.76 €

Jaunumi

22.01.2004

Palīdzība Mērsraga vidusskolas atjaunošanai

Ar ziedojumiem lūdz palīdzēt Mērsraga vidusskolas izdegušās sporta zāles un virtuves atjaunošanai.

20.01.2004

Ziedojumi skeitparku izveidei Latgales priekšpilsētā

Ir atvērts ziedojumu tālrunis skeitparku izveidei Latgales priekšpilsētā. Pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas un laukuma pie Bērnu un jauniešu centra "Daugmale" tiks veidoti skeitparki jauniešiem.

12.01.2004

Aicina ziedot Rīgas Sv.Jāņa baznīcas vitrāžu restaurācijai

Rīgas Sv.Jāņa baznīcas evaņģēliski luteriskā draudze aicina ikvienu ziedot baznīcas logu vitrāžu atjaunošanas darbiem. Vairāk par to varat lasīt draudzes izveidotajā mājas lapā internetā "www.janabaznica.lv".

06.01.2004

Diena kopā ar TV3, Star FM un Čas vēl Saulainas dienas mūsu bērniem

Jau sesto gadu atskan aicinājums ziedot naudas līdzekļus un būvmateriālus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas remontam. Akciju Saulainas dienas mūsu bērniem rīko laikraksts Diena, to aktīvi atbalsta telekompānijai TV3, radio Star FM un avīze Čas, aicinot ziedot slimnīcas Ausu, kakla un deguna slimību nodaļas jaunai piebūvei un remontam.

06.01.2004

Ziedojumu vākšana skeitparkam Latgales priekšpilsētā

Ikviens tiek aicināts piedalīties skeitparka izveidošanā Latgales priekšpilsētā. Piezvanot pa tālruni 9006582, tiek ziedots viens lats iecerētajam skeitparkam.

 

Atbalsts talantīgajai mūziķei cīņā ar vēzi https://t.co/4yeqsWsdTS Plašāks stāsts https://t.co/yLEpE7Z19K

pirms 3 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 005.63 €