Seko mums Šodien saziedoti jau 487.81 €

Jaunumi

10.09.2021

Ziedot.lv 2021.gadā snieguši palīdzību Covid-19 pandēmijā cietušajiem

Ar Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumiem Ziedot.lv ir sniedzis palīdzību grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem, mediķiem, radošām personībām un nevalstiskām organizācijām.

16.08.2021

Labdarības burgeru ballīte centrā POGA

Šī gada 18.augustā, svinot brīnišķīgu vasaru, blogeris Rojs, jeb plašāk zināms kā “Pipars” (www.pipars.lv), sadarbībā ar rehabilitācijas centru POGA ielūdz uz tradicionālo labdarības burgeru ballīti! Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

12.08.2021

INFORMATĪVS SEMINĀRS par AS "Latvenergo" zaļā kursa sociālās jomas projektu

AS "Latvenergo" atbalsta zaļo kursu sociālā jomā un konkursa kārtībā uzstādīs saules paneļus 80 000 eiro apmērā. Par projektu pieteikumu sagatavošanu un citiem nosacījumiem tiek organizēts informatīvais seminārs MS Team platformā, 2021.gada 23.augustā, plkst.13:00. Pieteikšanās obligāta.

03.08.2021

AS "Latvenergo" atbalsta zaļo kursu sociālā jomā un konkursa kārtībā uzstādīs saules paneļus 80 000 eiro apmērā

Projektu konkurss tiek organizēts, lai veicinātu videi draudzīgāku energo risinājumu ieviešanu nevalstiskajās organizācijās un samazinātu administratīvos izdevumus. Sociālās palīdzības organizāciju ēku energoefektivitātes risinājumu atbalstam pieejami 80 000 eiro, atbalstot bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitātes celšanai energoefektīvu risinājumu veidā.

07.07.2021

Katru nedēļu Ziedot.lv virtuālās durvis ver kāds onkoloģiskais pacients

Viņi ir vieni no mums 2 miljoniem. Viņi ir ārsti, veikalu vadītāji, inženieri, pedagogi, jaunās māmiņas, tēti un vectētiņi. Viņi grib dzīvot! Aicinām palīdzēt onkoloģijas pacientiem.

 

"Atliek vien nepadoties," - Maira Brieža māsa joprojām cīnās par vīra veselību https://t.co/GdiVReuKk8

pirms 22 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 640.75 €