Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Jaunumi

20.01.2022

T/C ORIGO AR PARTNERIEM UZSĀK ZIEDOJUMU VĀKŠANU MAZĀK AIZSARGĀTAJĀM SABIEDRĪBAS GRUPĀM

Sadarbībā ar sešām organizācijām un biedrībām – “Latvijas Dabas fondu”, “Bērnu slimnīcas fondu”, centru “Marta”, apvienību “Apeirons”, labdarības organizāciju “Ziedot.lv” un servisa suņu biedrību “Teodors” – tirdzniecības centrā “Origo” atklāts ziedojumu stends labdarības līdzekļu vākšanai. Kopprojekta mērķis ir aicināt sabiedrību ikdienā ziedot līdzekļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk, gan arī Latvijas dabas daudzveidības saglabāšanai.

19.01.2022

Pilsoniskais pavadonis cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem

Ziedot.lv sociālais darbinieks programmas “Pilsoniskais pavadonis” ietvaros palīdz cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem to tiesību pārstāvībai valsts un pašvaldības iestādēs, praktisks konsultatīvs un finansiāls atbalsts.

30.12.2021

Izsludināts LVM sociālās jomas projektu konkurss

Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājuma „Fonds „Ziedot.lv””, nodibinājuma „Latvijas Bērnu fonds” un biedrības „Latvijas Samariešu apvienība” vienošanos un 2021.gada 30.decembrī noslēgto līgumu par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, Partneri izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.

07.12.2021

“Stockmann” jau otro gadu iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai un ārstniecībai

Turpinot pērn iesākto labdarības akciju, universālveikalā “Stockmann” arī šā gada nogalē iespējams ziedot smagi slimu bērnu atlabšanai, iegādājoties īpašu, šim mērķim radītu kartīti. Visus savāktos līdzekļus universālveikals novirzīs labdarības organizācijas “Ziedot.lv” palīdzības programmas “Mazo sirsniņu cerības” atbalstam, kas sedz izdevumus smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai, ko neapmaksā valsts.

02.12.2021

Uzsākot ziedojumu apmaiņu par dziesmu, pirmatskaņo „Dod pieci!” himnu

Atbalstot līdzcilvēkus, kuri ikdienā sadzīvo ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem, no 2. decembra labdarības maratona “Dod pieci!” tīmekļa vietnē www.dodpieci.lv ikviens var apmainīt ziedojumu par savas mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā labdarības maratona norises laikā. Līdz ar ziedošanas startu pirmatskaņota šī gada „Dod pieci!” oficiālā himna – repa apvienības „Kreisais Krasts” un mūziķes Būū (Ilze Fārte) radītā kompozīcija „Pāri visam”.

 

https://t.co/iBldoLTBRM katru nedēļu saņem jaunu iesniegumu pēc palīdzības no onkoloģiskā pacienta. Līdzcilvēku zie… https://t.co/E5vmfEMReD

pirms 13 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €