Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Jaunumi

09.10.2017

Labdarības maratons DOD PIECI šogad aicinās palīdzēt bērnu namos augošajiem bērniem

Jau ceturto gadu Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un labdarības organizāciju Ziedot.lv organizēs labdarības maratonu Dod Pieci, kas noritēs no 17.-23. decembrim. Šogad Dod Pieci runās par tēmu, kas ir nozīmīga gan valsts, gan indivīda līmenī, aktualizējot Latvijas bērnu namos valdošo situāciju un nepieciešamību dot bērnu namu bērniem iespēju augt pilnvērtīgās ģimenēs.

03.10.2017

Jauna akcija veikalu tīklā Maxima

No 3.oktobra līdz 30.oktobrim Maxima veikalos visā Latvijā jauna produktu akcija, lai palīdzētu bērniem vairot kustību prieku.

09.09.2017

Bērnu rehabilitācijas dienā pulcējas teju 300 dalībnieki

Šodien Grīziņkalnā pirmo reizi Latvijā tika atzīmēta Bērnu rehabilitācijas diena – svētki, kas radīti bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, viņu ģimenēm, draugiem un tuviniekiem rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētās labdarības akcijas ietvaros. Pasākumā piedalījās teju 300 dalībnieku, kas bija atbraukuši uz Rīgu no dažādām Latvijas vietām.

05.09.2017

SPA centrs ESPA Rīga atbalstīs Ziedot.lv programmu “Rūpju bērnu māmiņām”

Atklājot rudens sezonu, visu septembri, pieczvaigžņu SPA centrā ESPA Rīga tiek organizēta labdarības akcija. Akcijas laikā 10% no ikvienas pārdotās 80 minūšu ķermeņa masāžas cenas tiks ziedoti Ziedot.lv programmai “Rūpju bērnu māmiņām”.

24.07.2017

Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai pusgada laikā saziedoti gandrīz 100 tūkstoši eiro

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, pusgada laikā saziedoti 99 553,73 eiro.

 

RT @PieciLV: Sistēmas bērni. Ieva bērnu namā nonāca pieci gadu vecumā. https://t.co/yiWT72DXBE

pirms 2 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

809 831.60 €