Seko mums Šodien saziedoti jau 737.81 €

Jaunumi

20.10.2021

Ārkārtas situācijas noteikumi organizējot atbalstu programmā "Mīļā auklīte"

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Ārkārtas situācijā ieviestajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, izmaiņas sociālās programmas "Mīļā auklīte" īstenošanā un atbalsta sniegšanā ģimenēm.

13.10.2021

Jau trešā labdarības akcija "Ēd un ziedo", šoreiz atbalstu sniegs 5 gadus vecās Betijas rehabilitācijai

Šī gada 13.oktobrī notiks jau trešā labdarības akcija “Ēd un ziedo”, ko īsteno blogeris Rojs jeb “Pipars”. Šajā rudenī labdarības akcijā par ziedojumiem atbalstu sniegs 5 gadus vecās mazulītes Betijas rehabilitācijai centrā POGA.

07.10.2021

Labdarības maratons “Dod pieci!” šogad veltīts vides pieejamībai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!” šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem. Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur Ziedot.lv tiks novirzīti līdzcilvēku atbalstam – pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietas labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras. Šajā gadā sabiedriskie mediji uzsvērs ikvienas personas tiesības uz iespējami patstāvīgu dzīvi.

24.09.2021

Ziedot.lv īstenojis "Borisa un Ināras Teterevu fonda" projektu "Pats savam SAIMES GALDAM"

Ziedot.lv projektā iesaistīja 36 mājsaimniecības Valmieras, Rēzeknes, Madonas, Saldus, Tukuma, Ogres un Gulbenes novadā, aptverot 148 personas. Ģimenes iekopa savus mazdārziņus, audzējot dārzeņus, ogas, augļkokus, kas sniedz būtisku atbalstu ģimenei!

24.09.2021

Uzsākti būvdarbi Brīvības pieminekļa izgaismošanai

Noslēgusies Brīvības pieminekļa izgaismošanas projekta izstrāde, un uzsākta būvdarbu realizēšanas fāze. Šodien ar svinīgu lāpas iedegšanu Brīvības pieminekļa pakājē atklāta būvdarbu uzsākšana. Projekta realizācija tiek veikta par privāto ziedojumu, Rīgas pašvaldības un valsts budžeta līdzekļiem. Šodien visi projekta veicēji parakstījās Brīvības pieminekļa Goda grāmatā.

 

"Atliek vien nepadoties," - Maira Brieža māsa joprojām cīnās par vīra veselību https://t.co/GdiVReuKk8

pirms 23 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 890.75 €