Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Jaunumi

02.12.2021

Uzsākot ziedojumu apmaiņu par dziesmu, pirmatskaņo „Dod pieci!” himnu

Atbalstot līdzcilvēkus, kuri ikdienā sadzīvo ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem, no 2. decembra labdarības maratona “Dod pieci!” tīmekļa vietnē www.dodpieci.lv ikviens var apmainīt ziedojumu par savas mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā labdarības maratona norises laikā. Līdz ar ziedošanas startu pirmatskaņota šī gada „Dod pieci!” oficiālā himna – repa apvienības „Kreisais Krasts” un mūziķes Būū (Ilze Fārte) radītā kompozīcija „Pāri visam”.

24.11.2021

Labdarības maratona DOD PIECI iepriekšējo 7 gadu atskaite

Jau astoto gadu norisināsies labdarības maartons #DodPieci! Ar Latvijas sabiedrisko mediju atbalstu šogad veltīts vides pieejamībai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tavi 5 € noņems vienu šķērsli pilnvērtīgai dzīvei cilvēkam ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

24.11.2021

Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonds darbu turpinās

Īstenots Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonda sākotnējais mērķis - radīts māksliniecisks izgaismojums Brīvības piemineklim. Fonds turpinās darboties, nodrošinot izgaismošanas projekta nodošanu ekspluatācijā un sekos līdzi tā apsaimniekošanai, lai jaunās izgaismošanas tehnoloģijas varētu pilnvērtīgi pielietot. Lielākais nākotnes izaicinājums ir aktualizēt jautājumu par Brīvības alejas izgaismošanu, lai Brīvības bulvāra ansamblis atgūtu vēsturisko ieceri.

23.11.2021

AS "Latvenergo" atbalsta zaļo kursu sociālā jomā un uzstādīs saules paneļus 3 nevalstiskajām organizācijām

Noslēdzoties Ziedot.lv un AS “Latvenergo” projektu konkursam par sociālās palīdzības organizāciju ēku energoefektivitātes risinājumu atbalstu, saules paneļus un to uzstādīšanu saņems 3 nevalstiskās organizācijas no visas Latvijas.

17.11.2021

Brīvības pieminekļa izgaismošana tiks svinīgi atklāta 18.novembrī

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18.novembrī plkst. 19.30 tiks svinīgi izgaismots Latvijas tautas brīvības un vienotības simbols – Brīvības piemineklis. Kas reiz veidots un atjaunots par tautas ziedojumiem, valsts svētkos tiks gaismā celts par tautas līdzekļiem. Brīvības pieminekļa izgaismošanas atklāšana būs vērojama Latvijas Televīzijas tiešraidē LTV1 kanālā.

 

Šodien, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, aicinām atvērt Labdarības Adventes kalendāra 3⃣ lodziņu - tajā lūdz… https://t.co/EKWFtplv8c

pirms 3 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €