Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Jaunumi

24.11.2020

SUPERVAROŅU TĒRPI nodoti pirmajiem pacientiem lietošanai mājās

Pirmie trīs rehabilitācijas centra POGA pacienti saņēmuši jaunos Supervaroņu tērpus – Mollii terapeitiskos kostīmus. Pavasarī, sākoties Covid-19 pandēmijai, Ziedot.lv uzsāka ziedojumu vākšanu, lai Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem nodrošinātu iespēju saņemt rehabilitāciju mājās. Par ziedojumiem iegādāti 40 terapeitiskie kostīmi, apmācīti 7 speciālisti un uzsākta programma.

19.11.2020

#WhiteFriday akcijas ietvaros saziedoti vairāk nekā 35 tūkstoši eiro

Aizvadītajā nedēļā Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau otro reizi īstenoja ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis bija veicināt vairāk nekā 70 dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstu un akcentēt regulāra ziedojuma nozīmi. Zīmīgajā 13. datumā organizētā labdarības akcija kalpoja kā simboliska atbilde vispasaules Black Friday iepirkšanās drudzim, un tās ietvaros ar līdzcilvēku atbalstu Mobilly un Ziedot.lv platformās saziedoti teju 11 tūkstoši eiro, savukārt akcijas nedēļas laikā iedzīvotāju sniegtais atbalsts mērāms 35,5 tūkstošu eiro apmērā.

19.11.2020

Iniciatīvas “Cilvēkos ir spēks” atbalsts Latvijas NVO

No 2021.gada janvāra Latvijas sabiedriskā labuma organizācijām būs iespēja pieteikties dalībā iniciatīvā "Cilvēkos ir spēks".

16.11.2020

Ziedot.lv saņem EEZ/Norvēģijas grantu un uzsāk "Cilvēkos ir spēks" projektu

Fonds "Ziedot.lv" 2020.gada 3.novembrī noslēdz finansējuma līgumu ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu 2014. – 2021. gadam programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā ietvaros par projektu “Cilvēkos ir spēks”. Projekts “Cilvēkos ir spēks” tiek īstenots no 2020.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.augustam, finansiāli to atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. EEZ un Norvēģijas granta apjoms ir 80 931.13 eiro.

12.11.2020

Labdarības akcija #WhiteFriday arī šogad, 13.novembrī

Šomēnes Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau otro reizi apvieno spēkus, īstenojot akciju #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstam. Pirmā #WhiteFriday akcija tika aizvadīta februāra sākumā, un šoreiz, turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju, tā norisināsies piektdien, 13. novembrī, uzrunājot vēl plašāku sabiedrības daļu un apspēlējot pieņēmumus, kas saistās ar šo zīmīgo datumu.

 

Ho-Ho-Ho! Meklē labdarības Ziemassvētku kartiņas? E-kartiņas un drukātās atrodi šeit https://t.co/YEy6pMjvi0 https://t.co/yRtOWjbW0G

pirms 10 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €