Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

Jaunumi

15.12.2017

Zināmi AS „Latvenergo” sociālās jomas projektu konkursa uzvarētāji

Konkursa rezultātā AS “Latvenergo” ziedojums sociālajai jomai 150 000 eiro apmērā sadalīts 10 biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas. Kopumā konkursā tika saņemti 136 pieteikumi par summu 2 miljoni 112 tūkstoši eiro. Iesniegto projektu vajadzības 14 reizes pārsniedza summu, kas pieejama. Pieprasījums norāda lielo aktualitāti sociālā atbalsta sniegšanā Latvijā.

06.12.2017

Jāņa Vaišļas piemiņai veltītajā “Ceļotāja kabinetā” palīdzību saņēmuši jau 54 bērni

Jāņa Vaišļas piemiņai rehabilitācijas centrā “Poga” tika izveidots “Ceļotāja kabinets”. Kopš kabineta atklāšanas Ceļotāja kabinetā rehabilitāciju saņēmuši jau 54 bērni.

28.11.2017

“MESA” IZZIŅO OTRO STUDIJAS ALBUMU, KURU ATDOD LABDARĪBAI

Kā jau ziņots iepriekš, šodien dienasgaismu ieraudzījis Gata Irbes projekta “MESA” otrais studijas albums “II”. Albuma digitālo versiju ir iespējams pasūtīt MESA un Ziedot.lv organizētajā labdarības kampaņā “Mēs ar MESA” mājaslapā www.mesarmesa.lv .

08.11.2017

Ziemassvētku vecīša skrējiens jau 10.gadu

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens kļuvis par jauku tradīciju daudzām ģimenēm un uzņēmumiem Latvijā. Visus skrējiena dalībniekus vieno ne tikai tas, ka viņi ir tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, bet arī mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem.

31.10.2017

Atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm

Šodien, 31.oktobrī atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, kas sniegs atbalstu grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm. Viens no lielākajiem un tautā iemīļotākajiem a/s “Tukuma Piens” zīmoliem “Baltais”, sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidojis labdarības fondu. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu praktisku palīdzību ģimenēm.

 

RT @LRZinas: Ar grupas "Musiqq" un citu mūziķu dalību šodien Doma laukumā sākas ceturtais @LatvijasRadio, @LatvijasTV un @ziedot_lv rīkotai…

pirms 5 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €