Seko mums Šodien saziedoti jau 10,611.67 €

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Vladas ir lietuvietis, kurš ir dzimis izsūtījumā Krievijā. Sešdesmitajos gados viņš ar ģimeni atgriezās Lietuvā, bet jau vairāk kā 20 gadus Vladas dzīvo Latvijā kopā ar sievu Liānu. Vladam ir 62 gadi, viņš strādā celtniecībā, ir aizrautīgs makšķernieks un sēņotājs. Sieva Liāna atklāj, ka Vladas ir ļoti dzīvespriecīgs, viņam patīk dejot un viņs ļoti mīl dzīvi.

Šobrīd Vladu ir skāris ļaundabīgs audzējs, kas nejauši atklāts kārtējās asins analīzēs. “Esam optimisti un ceram, ka izārstēsimies,“ apņēmības pilna stāsta Vlada sieva Liāna. Tomēr pašu spēkiem nav iespējams tikt galā. Vladam rekomendēta stereotaktiska radioķirurģija, kas nav valsts apmaksāta un izmaksā 9165 eiro. Ģimenei šadu līdzekļu nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību slimības uzveikšanai.

Palīdzēsim Vladam!

Projekts ievietots portālā 29.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ukrainas tautai

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Mazo sirsniņu cerības

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 122 946.72 €