Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Tomasam Meļķim

Tomass no Ropažu novada ir 6 gadus vecs ķipars, kuram ir konstatēts autisms. Tomasam ir divas dvīņumāsas, ar kurām nākas sadzīvot ikdienā. Tomasa mammai ir liela slodze, jo bērnus audzina viena. Tomasam ir grūti kontrolēt savas emocijas – bieži niķojas un kliedz. Puisēns daudzas lietas uztver ļoti emocionāli, nespēj izteikt savas sajūtas un sanāk bieži dusmoties uz apkārtējo pasauli. Puisēna mamma dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam un spētu pilnvērtīgi rūpēties par jaunākajām dvīņumāsiņām, kuras ziemas periodā bieži slimo un mammai jābūt blakus. Mēs varam tikai iztēloties, cik smaga un sarežģīta ir ģimenes ikdiena.

Tomasam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, bet mammas finansiālā situācija šobrīd ir bēdīga un nodarbības nespēj apmaksāt saviem spēkiem. Tomasa ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro un mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Tomasam iemācīties adaptēties šajā pasaulē! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Braienam Mednim

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €