Seko mums Šodien saziedoti jau 2,731.00 €

Palīdzība Tatjanai Piskunovai

Tatjana ir pensionāre no Valmieras. Dzimusi un augusi Valmierā. Var droši teikt - ir īsta valmieriete un savas pilsētas patriote. Kādreiz absolvēja Valmieras 2. vidusskolu, un sapnis bija studēt medicīnu, bet vairāku iemeslu dēļ sapnis diemžēl netika realizēts. Nācās apgūt ko citu, un izvēle krita uz šuvējas arodu. Vēlāk, satiekot savu otro pusīti, Tatjana izveidoja draudzīgu ģimeni, dāvājot pasaulei divus dēlus. Bērni auga un viņiem tika veltīta visa uzmanība un rūpes. Šodien vecākais dēls ir pedagogs, jaunākais - šoferis-ekspeditors. Abi - ģimenes balsts un lepnums. Patlaban Tatjana dzīvo ar vīru divatā.

Tatjana ilgus gadus strādājusi par šuvēju, tad par pārdevēju un pēdējos gados par auklīti bērnudārzā. Tik ļoti gribējās sagaidīt pensiju, lai bezrūpīgi un vienkārši baudīt dzīvi, veltot to ceļošanai un vēl tuvāk iepazīt mīļo Latviju. Arī auklēt mazbērnus. Bet pirms četriem gadiem Tatjanai atklāja ļaundabīgu audzēju nierē. Viņa pārcieta divas operācijas un nopietnu ārstēšanu, bet audzējs turpina izplatīties. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis turpmāko ārstēšanu ar imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab, ko Tatjanas diagnozei valsts neapmaksā. Tatjana iesniegusi pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā par individuālu, vismaz daļēju zāļu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida, taču zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk. Pirmā deva nopirkta par ģimenes līdzekļiem, bet ik pēc 3 nedēļām vajadzīgi 3860 eiro zāļu iegādei, bet 7,5  devām kopā - 28 950 eiro. 

Šādu līdzekļu gimenei nav, tādēļ Tatjana ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai iegādātos zāles un slimību apturētu. 

Palīdzēsim Tatjanai! 

Pēdejās izmaiņas 26.02.2024.

 

Projekts ievietots portālā 21.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Datori Čerņihivas skolēniem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Anetei Boļšakai

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 347.95 €