Seko mums Šodien saziedoti jau 2,393.74 €

Palīdzība Sofijai Zaicevai

Sofijai ir 12 gadi un meitene dzīvo Jelgavā. Sofija dzimusi dvīņu grūtniecībā kā otrais bērniņš ar ķeizargrieziena palīdzību. Brālītis ir vesels, bet Sofijai ir jācīnās par savu veselību. Dvīņu grūtniecība un smagās dzemdības nopietni ietekmējušas viņas veselību. Jau kopš dzimšanas meitenīte tiek novērota pie neirologa, rehabitologa un citiem speciālistiem. Sofijai ir personības un uzvedības traucējumi. Fiziskās un garīgās attīstības aizture. Meitene sāka runāt tikai pirms piecu gadu vecuma.

Šobrīd Sofija mācās 5.klasē. Ikdienā problēmas sagādā izveidot ilgstošu kontaktu ar līdzcilvēkiem, kā arī viņai nepadodas komunikācija ar saviem vienaudžiem skolā un pagalmā.

Sofija jau bija saņēmusi ziedotāju atbalstu terapiju nodrošināšanai. Pateicoties saņemtajai terapijai, Sofija ir kļuvusi patstāvīgāka, meitene patstāvīgi uzsākusi braukt ar autobusu uz skolu, kas ir milzīgs sasniegums viņas attīstībā, tomēr katra šī braukšanas reize viņai sagādā lielu uztraukumu un stresu.

Speciālisti meitenei rekomendē turpināt apmeklēt alternatīvās izglītības un uzvedības terapiju, kur viņai tiks mācītas socializēšanās prasmes un uzvedības kontrole. Regulāras nodarbības 2x nedēļā izmaksā 96.80 eiro, mēnesī tie ir 193.60 eiro. Gadam kopā nepieciešami  2323.20 eiro. 

Šīs nodarbības nav iekļautas valsts apmaksātajos pakalpojumos un vecāki lūdz līdzcilvēku palīdzību Sofijai.

Palīdzēsim Sofijai!

 

Projekts ievietots portālā 14.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība dzīvniekiem

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 602.61 €