Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Sindijai no Dienvidkurzmes novada Vērgales pagasta ir 26 gadi. Pirms sešiem gadiem, kad viņa vēl mācījās mākslas vidusskolas pēdējā kursā, viņai  atklāja ļaundabīgu audzēju  – Hodžkina slimību 4. stadijā.  Neskatoties uz uzsākto ķīmijterapiju, Sindija skolu pabeidza un diplomu saņēma, taču izlaiduma svinības meitene pavadīja slimnīcā.

Pēc pirmās ķīmijterapijas vēzis tika uzveikts, divus gadus Sindija bija vesela. Pēc tam vēl vairākas reizes audzējs atgriezās, tika pielietota vēl spēcīgāka ķīmijterapija, staru terapija, kā arī tika veikta cilmes šūnu pārstādīšana. Tomēr slimība neatkāpās. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Sindijai imūnterapiju ar Pembrolizumab, kas atbilst Eiropas un ASV Hodžkina slimības ārstēšanas vadlīnijām. Valsts šīs zāles Sindijas diagnozei diemžēl neapmaksā un individuālā zāļu kompensācija ir atteikta. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam - 65 620 eiro.  Šādi līdzekļi jaunajai sievietei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Ģimene man ir ļoti palīdzējusi un stāvejusi blakus, caur asarām un sliktām ziņām, nezaudējot cerību. Es vēl ticu un ceru par iespēju būt veselai un dzīvot mierīgu dzīvi, bet ir grūti pēc tik daudz netik labām ziņām. Lieta, kas palīdz man izpaust šīs smagās emocijas, ko grūti izteikt vārdiem, ir māksla. Gleznot, zīmēt un rokdarbi ir tas, kas palīdz man izpaust to, ko es jūtu,” atklāj Sindija.

Palīdzēsim Sindijai! Šīs zāles ir Sindijas vienīgā cerība!

Projekts ievietots portālā 16.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artjomam Avilovam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €