Seko mums Šodien saziedoti jau 2,686.00 €

Palīdzība Samantai Sīlei

Samanta no Liepājas ir 36 gadi, viņa kopā ar vīru audzina brīnišķīgu meitiņu, kurai ir 13 gadi. Samantai ģimene vienmēr ir pati svarīgākā - tā ir viņas superkomanda, kurā valda mīlestība, atbalsts un uzticība. Samanta nekad nav atteikusi palīdzību tuviem un pavisam svešiem cilvēkiem, kad viņiem tā ir bijusi nepieciešama. Bet šoreiz ir gadījusies situācija, kad palīdzība nepieciešama Samantai pašai.

Pirms vairāk kā trīs gadiem Samantai sākās pēkšņas, stipras sāpes vēderā. Liepājas Reģionālās slimnīcas ārsti nekavējoties pieņēma lēmumu Samantu ar helikopteri pārvest uz  slimnīcu Rīgā, jo tika konstatēta neskaidra vēdera dobuma orgāna asiņošana. Sekoja operācija, reanimācija, atkal operācija. Beigu beigās tika noteikta smaga diagnoze - hepatocelulāra karcinoma jeb aknu vēzis. Tas bija ļoti smags trieciens Samantai un viņas ģimenei. Neviens vēl ilgi nespēja pieņemt šo diagnozi. Nāca jautājums pēc jautājuma - kāpēc tieši Samanta? Viņa nekad nav slimojusi, ir aktīvas dzīves piekritēja, vienmēr smaidīga, atsaucīga, nekad ne par ko nesūdzējās. Varbūt ārsti ir kļūdījušies? Bet ārsti nebija kļūdījušies. Kāpēc, kāpēc, kāpēc...

Tad sākās ārstēšana, kur nozīmētie medikamenti nedeva vēlamo, cerēto rezultātu, vēzis strauji progresēja. Šobrīd ārsts ir nozīmējis ārstēšanu ar atezolizumab un bevacizumab, taču šie medikamenti nav iekļauti kompensējamo zāļu sarakstā Samantas diagnozei, tādēļ par tiem jāmaksā pašai, bet šādu līdzekļu viņai nav.  Samanta vēršas pie līdzcilvēkiem un no visas sirds lūdz palīdzību.Medikamentozā ārstēšana nepieciešama uzsākt pēc iespējas ātrāk. Iesākumā pirmajai devai vajadzīgi 6621,28 eiro un pēc 6 nedēļām otrajai devai - 5342,32 eiro, kopā 2 devām nepieciešami 11 963,60 eiro. Tad tiks veiktas pārbaudes, kas uzrādīs zāļu iedarbību un tiks lemts par šo zāļu turpināšanu.

Samanta ar vislielāko ticību un cerību cer, ka šie medikamenti dos pozitīvu ārstēšanas rezultātu un viņas, ar smago, raudošo sirdi, sarakstītās vēstules ģimenei, tā arī paliks noslēptas skapī un ģimenei nebūs vajadzība tās lasīt bez Samantas.

Palīdzēsim Samantai!

Projekts ievietots portālā 19.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 159 289.59 €