Seko mums Šodien saziedoti jau 3,425.34 €

Palīdzība Sabīne Strode

Sabīnei no Rēzeknes ir 9 gadi. Meitenīte ir smaidīga, mīļa, atsaucīga un ļoti mērķtiecīga. Sabīnīte ir uzsākusi 2. klases gaitas, kur kopā ar asistenti darbojas, cenšas un mēģina izpildīt visus nebūt ne vienkāršos programmas uzdevumus. Sabīne lasa, rēķina, priecājas, saprot visu, bet viņas dzīvi ierobežo izteikti kustību traucējumi. Pat sporta stundas Sabīnei rada prieku. Sabīnītes lielākie atbalsti ir viņas mamma, tētis un vecmāmiņa. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, jaukta tipa ar spastiku-distoniju, izteiktāk labajā pusē. Sabīnīte ir pārcietusi sarežģītu cīpslu pagarināšanas operāciju, varonīgi izturējusi divkāršu ģipša periodu un šobrīd gandrīz katru dienu apmeklē kādu speciālistu - fizioterapeitu, logopēdu, masāžu, baseina apmeklējumi, reitterapiju u.c. Taču vislabāk palīdz ilgstoša un intensīva terapija rehabilitācijas centrā „Poga".

Tuvākajā laikā tiek plānots nākamais rehabilitācijas kurss centrā „Poga", ko meitenei plānots iziet divas reizes gadā. Ģimenei ikdiena paiet, plānojot laiku un līdzekļus, bet rehabilitācijas kursa iziešanai „Pogā" ģimene lūdz sabiedrības palīdzību. Kopā diviem intensīvās rehabilitācijas kursiem nepieciešami 4440 eiro. Sabīne ir ļoti pieradusi pie rehabilitācijas centra „Poga" speciālistiem un ar smaidu un apņemšanos dodas jaunos izaicinājumos.

Lai Sabīnīte varētu izdarīt vairāk, kļūtu patstāvīgāka un spētu sevi aprūpēt, ir nepieciešama palīdzība. Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 17.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Anitai Vallei

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 546.08 €