Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Reinim Teineišejam

Reinim no Rīgas ir 5 gadi. Puisītis bija ļoti gaidīts bērniņš un mammas grūtniecība noritēja bez sarežģījumiem. 37 grūtniecības nedēļā ārsti pamanīja novirzi no normas un veicot visus nepieciešamos izmeklējumus atklājās, ka Reinītis piedzims ar smagu diagnozi- Spina Bifida jeb šķeltais mugurkauls. Šai diagnozei līdzi ir nākušas arī citas veselības problēmas, ar ko ģimene cīnās ikdienā. Reinīša ģimenes dzīve sagriezās ar kājām gaisā un līdz šim brīdim notiek nemitīga cīņa par Reiņa veselības uzlabošanu. Reinim ir ļoti paveicies, jo viņš ir ienācis ļoti mīlošā un atbalstošā ģimenē. Ikdienā Reinis kopā ar asistenti apmeklē bērnudārzu, bet pēc tam gandrīz katru dienu apmeklē fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, ABA terapiju, jo visas šīs terapijas nepieciešamas, lai Reiņa attīstībā nebūtu regress. Reinis ar lielu prieku un apzinīgi apmeklē nodarbības. Puisēns ir ļoti pozitīvs, smaidīgs, draudzīgs un sirsnīgs puika. Puisēns ir ļoti spītīgs un ar lielu gribasspēku sasniedz savus mērķus. Brīvajā laikā ar prieku dodas pastaigās dabā, mīl braukt ar auto un kopā ar mammu lasīt grāmatas.  

Reinim ir ļoti nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā EUR 4500,- un Reinīša ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Reinim sasniegt jaunas virsotnes un mērķus! Kopā mums ir spēks!  

Projekts ievietots portālā 12.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Švarcam

Palīdzība Antonam Lastovskim

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €