Seko mums Šodien saziedoti jau 1,229.46 €

Palīdzība Ralfam Buņķim

Mazajam dzīvespriecīgajam Ralfiņam ir 3 gadi. Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, bet diemžēl viņam iedzimta ģenētiska saslimšana - Angelmana sindroms. Šī sindroma rezultātā puisēnam iztrūkst gēns, kas atbild par motoriku un runu, un tādēļ zēna attīstība notiek lēnāk, nekā citiem bērniem šajā vecumā. Neskatoties uz savu diagnozi Ralfiņš ir ļoti mērķtiecīgs un motivēts puisēns, kurš ļoti  mīl jūru un ūdeni, pūst burbuļus, rotaļāties ar baloniem un savu mīļo kaķi Bellu. Ralfs sajūsminās par iespēju spēlēt mūzikas instrumentus un ilgstoši vērot dabu caur savas istabas logu un nekad neatsakās no iespējas padarīt blēņas ar savu lielo māsu. Milzīgs prieks šajā pavasarī bija ģimenei, kad Ralfiņš sāka spert savus pirmos solīšus. Ralfa mamma neslēpa aizkustinājumu par to kā viņa ar lepnumu vedusi dēlu pie rokas un viņš nebija jānes uz rokām.

Lai kā Ralfs vēlētos ikdienu pavadīt bērnudārzā spēlējoties ar saviem vienaudžiem, tomēr patiesība ir cita. Zēns katru dienu apmeklē rehabilitāciju- fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, audiologopēdu un citus speciālistus. Sevišķi šobrīd nepieciešamas ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, lai puisēns iemācītos runāt, attīstītu pašaprūpes prasmes. Ralfam nepieciešamas audiologopēda un ergoterapijas nodarbības 2 reizes nedēļā visu gadu. Kopā Ralfa nodarbībām nepieciešams EUR 4200, - Palīdzēsim Ralfiņam! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Annai Dumai

Suns- vairāk kā draugs

Draugu stipendija 2020

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

933 252.32 €