Seko mums Šodien saziedoti jau 5,756.00 €

Palīdzība Olgai Jefimovai

Olga ir 53 gadus veca rīdziniece, kura vienmēr ir bijusi aktīva, pozitīva, čakla un atsaucīga. Olgai patīk pavadīt laiku pie dabas ar saviem mīļajiem cilvēkiem un draugiem. Olga mīl savu ģimeni un vienmēr mēģina pavadīt brīvo laiku ar saviem tuvākajiem cilvēkiem - savu meitu, mazo mazdēlu, māti, māsu un vīru. Olga strādāja gan tirdzniecībā, gan klientu apkalpošanas jomā un vienmēr mēģināja izdarīt savu darbu izcili. Olga ir ļoti izpalīdzīga sieviete, kura vienmēr palīdz citiem cilvēkiem, bet tagad palīdzība ir vajadzīga viņai pašai.
Pēdējā pusgada laikā Olga sāka strauji zaudēt svaru, parādījās problēmas ar kuņģa -zarnu trakta darbību, pēkšņi vienā dienā viņas āda palika dzeltenā krāsā. Viņa nonāca slimnīcā. Šī gada janvārī Olgai noteica diagnozi - aizkuņģa dziedzera vēzi ar metastāzem plaušās un limfmezglos. Onkologu konsīlijs nenozīmēja ārstēšanu, bet terapiju simptomu atvieglošanai. Olga bija ļoti sarūgtināta par ārstu teikto, bet nav gatava padoties, tādēļ vērsās pēc palīdzības pie antroposofijas speciālista. Daktere nozīmējusi antroposofo medikamentu kursu, kas veicina paša organisma spējas cīnīties ar smago slimību. Mēneša kurss maksā līdz 600 eiro apmērā. Zāles jālieto ilgtoši, vismaz 6 mēnešus ilgi. Olgai nav līdzekļu, lai segtu visas zāļu izmaksas. Olga vēlas dzīvot un cīnīties ar agresīvo slimību, cik vien tas ir iespējams! Palīdzēsim Olgai!

Projekts ievietots portālā 29.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Palīdzība Linardam Liepiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 372.95 €