Seko mums Šodien saziedoti jau 1,114.46 €

Palīdzība Olafam Prauliņam

Olafam no Valmieras ir 10 gadi. Olafa dzīve apmeta kūleni, kad viņam bija 9 gadi. Pēkšņi un, negaidīti sporta nodarbības laikā, Olafu skāra smags insults, ko slimnīcā konstatēja novēloti. Slimnīcā Olafs nogulēja gandrīz pusotru nedēļu – nedēļu reanimācijā, tad pārveda uz nodaļu – guļošu. Solīti pa solītim ģimene sāka Olafu vingrināt un trenēt, un jau ātri parādījās pirmie rezultāti.  Kustības ir atjaunojušās, Olafs pats pārvietojas uz savām kājām, sarunājas un var sevi aprūpēt. Zēnam ir grūtības koncentrēties, ātri nogurst, un iepriekšējie puiša tempi un iespējas ir samazinājušās. Ģimene iegulda maksimālas pūles, un enerģiju, lai Olafu atbalstītu, palīdzētu un asistētu.

Olafam ir paveicies, jo viņam ir liela un stipra ģimene un mazāks brālītis un māsiņa, kas ir viņa lielākie atbalstītāji un rotaļu biedri. Olafa aizraušanās ir dzīvnieki, sevišķi zirgi. Olafa speciālisti mudina ģimeni neatslābt un nepārtraukt rehabilitācijas nodarbības, jo sevišķi tas ir svarīgi pacientiem pēc insulta. Olafam tiek rekomendētas regulāras fizioterapijas nodarbības, ergoterapija un audiologopēda nodarbības. Kopā gadā nepieciešami EUR 1980,- un ģimenei šobrīd pietrūkst šādu līdzekļu, jo vajadzību ir tik daudz. Mums kopā jāpalīdz Olafam! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

POGA uz riteņiem

Palīdzi Pogai izaugt!

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

933 137.32 €