Seko mums Šodien saziedoti jau 2,911.00 €

Palīdzība Ņinai Kostikovai

Ņina visu dzīvi ir rīdzniece -  dzīvojusi un strādājusi Vecmīlgrāvī. Šobrīd viņa ir aktīva pensionāre un omīte, pieskata mazbērnus, viņai patīk doties garās pastaigās, ceļot, kā arī viņa aizraujas ar kulināriju.

Pirms trīs gadiem Ņinai atklāja melanomu. Šajā laikā pārciestas divas operācijas un divu gadu imūnterapijas kurss, taču ir noticis recidīvs un smagā slimība ir atgriezusies. Iepriekš slimības ārstēšanu apmaksāja valsts, bet šobrīd ārstu konsīlijs ir izrakstījis imūnterapijas zāles Yervoy, kuras valsts neapmaksā. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 13304 eiro, bet 4 cikliem kopā - 53216 eiro. Ņinai un viņas ģimenei šī ir neiespējami liela summa, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību uzveiktu. 

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 23.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Palīdzība Marekam Stienim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 527.95 €