Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Naurim Liebus

Naurim no Liepājas ir 26 gadi. Decembrī apritēs trīs gadi kopš Nauris cieta traģiskā autoavārijā. Avārijā tika smagi traumēts mugurkauls,  kā rezultātā viņš nespēj staigāt un pats sevi aprūpēt, var pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Šīs pārmaiņas ļoti ietekmējušas puisi gan fiziski, gan emocionāli. Sadzīves apstākļi ir pieticīgi un ikdienā Nauris saskaras ar dažādiem sarežģījumiem. Naura invaliditātes un aprūpes pabalsti pietiek dzīves vietas apmaksai un pārtikas iegādei. Naurim nepietiek līdzkeļi medikamentu un aprūpes preču iegādei, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Tie ik mēnesi izmaksā līdz pat 200 eiro,

Palīdzēsim Naurim!  

Projekts ievietots portālā 15.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Damiram Paeglem

Palīdzība Tomasam Dobindam

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Katrīnai Grosai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €