Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Nataļjai Gončarei

Nataļjai no Jelgavas ir 51 gads. Viņai ir pieaudzis dēls, ko viņa audzināja viena. Pēc profesijas viņa ir pavāre, strādā gaļas pārstrādes cehā, lai gan pēdējos gados ir ļoti grūti veselības stāvokļa dēļ.

Pirms 8  gadiem viņai parādījās ādas slimība ar niezi, apsārtumu un tūsku, kas tika ārstēta gan kā psoriāze, gan kā herpes infekcija, tomēr ārstēšana nepalīdzēja. Slimība gadu gaitā attīstījās līdz pirms nepilniem 2 gadiem viņai apstiprināja retu ļaundabīgu slimību - Mycosis fungoideus. Tika uzsākta ārstēšana, kas diemžēl nav palīdzējusi. Sākotnēji slimība skāra ķermeni, bet pēdejā laikā tūska un apsārtums parādījās arī uz sejas. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis dārgu, valsts neapmaksātu ziedi Chlormethine hydrochloride gel, kas ik mēnesi izmaksā 1604,84  eiro. Pirmie 2 iepakojumi iegādāti par ģimenes līdzekļiem, bojātās ādas stāvoklis ir nedaudz uzlabojies.  Gadu ilgam kursam vēl nepieciešami 16 048,40 eiro, bet šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Šīs zāles šobrīd ir vienīgā Nataļjas cerība. 

Palīdzēsim Nataļjai!

Projekts ievietots portālā 20.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €