Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Mihailam Strogonovam

Mihailam no Rīgas ir 4 gadiņi. Zēns piedzima vesels bērniņš - laime jaunajiem vecākiem. Auga un attīstījās, sāka arī apmeklēt bērnudārzu un mamma atgriezās darbā.

Mihails ir fiziski labi attīstīts bērniņš, taču 2022.gadā tika diagnosticēts bērnības autisms un valodas attīstības traucējumi. Diemžēl Mihails nerunā, vāji veido acu kontaktu, ļoti kustīgs un aktīvs, pārāk emocionāls un nestabils, un ja viņam kaut kas nepatīk,  tad sit galvu pret grīdu, met mantas pa gaisu. 

Puisēna vecāki ļoti daudz iegulda laiku un finansiālos līdzekļus, lai nodrošinātu dēla ārstēšanu. Katru rītu Mihaila mamma ved dēlu uz ABA terapijas nodarbībām, bērnudārzu, tad uz savu darbu. Pēc darba  mamma ved dēlu uz audiologopēda un ergoterapeita nodarbībām, kuras ir ļoti nepieciešamas, bet tiek apmeklētas tikai pēc finansiālajām iespējām. Lai apmaksātu gan dēla ārstēšanu, gan ikdienas tēriņus, strādā abi vecāki, taču puisēna mamma satraucās par iespējam apmaksāt bērna terapijas nodarbības nākamajā gadā. Mihailam nepieciešamas ABA terapijas nodarbības 4x nedēļā un audiologopēda nodarbības 2x nedēļā, kas kopā gadā izmaksā 6720 eiro. Izmaksas ir ļoti lielas, bet ļoti nepieciešamas Mihailam, lai varētu attīstīties un iekļauties sabiedrībā. Puisēna ģimene lūdz mūsu atbalstu šajos Ziemassvētkos.

Palīdzēsim šajos Ziemassvētkos Mihailam un viņa ģimenei! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 20.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €