Seko mums Šodien saziedoti jau 5,757.00 €

Palīdzība Mihailam

Mihails ir aktīvs, daudzpusīgs un pozitīvs cilvēks ar plašām interesēm. Viņš ir veselīga dzīves veida piekritējs, cenšas sekot veselīgajam uzturam, nesmēķē, viņam patīk pastaigas pie jūras un mežā. Viņam patīk hokejs, amerikāņu futbols, teniss, kalnu slēpošana, intelektuālas spēles. Viņam ir svarīga cilvēku saskarsme un draudzība, labprāt pavada laiku draugu lokā, mīl humoru un bieži joko. Mihails mīl mūziku, ar prieku dejo rokenrolu, tikko izdzirdot pirmās dziesmas skaņas. Jau vairākus gadus viņš apgūst spāņu valodu. 

Mihaila atbalsts un dzīves mīlestība ir viņa sieva Kristīne. Neskatoties uz ilgo kopdzīvi, ģimenei ir izdevies saglabāt siltumu, maigumu un mīlestību savās attiecībās. Nākamgad viņi cer kopā sagaidīt un sirsnīgi nosvinēt sudrbakāzas. Taču ģimenes silto un gaišo ikdienu aizēno Mihaila slimība.

Pirms nepilniem diviem gadiem Mihailam konstatēja ļaundabīgu ādas audzēju - melanomu. Kopš šī laika ģimene iet caur grūtībām, cenšoties nezaudēt cerību. Par spīti visam notiekošajam Mihails strādā, cenšas saglabāt optimismu un nezaudēt cerību visu pārvarēt. Ikdienā viņš spēj saredzēt labo, nevis uz visu skatās no tumšās puses.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu ipilimumab (yervoy), kurš nav valsts kompensējamo medikamentu sarakstā. Ir iesniegts pieteikums Nacionālajā veselības dienestā daļējas kompensācijas saņemšanai no valsts, bet atbilde vēl jāgaida. Viena flakona cena ir 3190 eiro, pilnam kursam ir vajadzīgi 20 flakoni par kopējo summu 63 800 eiro. Ģimenei ir ļoti grūti savākt tik milzīgu summu, tāpēc viņi lūdz sabiedrības palīdzību. 
 
“Tik daudz, ko vēl gribētu izdarīt un ieraudzīt, tik daudz vēl iemeslu un interešu turpināt dzīvot, tik daudz nepieciešamības būt blakus mīļotajam cilvēkam. Palīdziet, lūdzu, Mihailam pārvarēt slimību,“ lūdz Mihaila sieva Kristīne. Palīdzēsim!

* Summa precizēta 28.03.2024. 

Projekts ievietots portālā 29.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Kristeram Redliham

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 373.95 €