Seko mums Šodien saziedoti jau 2,767.34 €

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Markusam no Salaspils ir 24 gadi. Viņš ir daudzpusīgs jaunietis, kurš mīl dabu, pārgājienus un ēst gatavošanu. Puisis ir absolvējis kulinārijas koledžu. Ikdienā viņam ļoti patīk gatavot interesantus ēdienus, pastāvīgi pilnveidojoties kulinārijas nozarē.

Viņa dzīvesprieks un humors ir bijis viņa spēks. Taču šobrīd viņš cīnās par savu dzīvību. Pirms pusotra gada Markusam atklāja kuņģa vēzi ar metastāzēm aknās. Pusotru gadu tika veikta regulāra ķīmijterapija, kura deva cerību, ka Markuss būs vesels, tomēr slimība neatkāpās, tika veikta sarežģita un smaga operācija. Pēdējie mēneši Markusam un viņa ģimenei ir bijuši ļoti smagi, bet ārsti ir devuši cerību. Nozīmēta vienīgā iespējamā ārstēšana ar medikamentu Enhertu. Viena deva maksā 12 843,60 eiro. Medikamenti nav valsts kompensēti, tiek gaidīta atbilde no Nacionālā veselības dienesta par daļēju individuālu kompensāciju. Taču zāles jāsāk lietot pēc iespējas ātrāk. Pirmā deva iegādāta ar ģimenes un draugu atbalstu, bet nepieciešami līdzekļi vēl piecām devām par kopējo summu 64 218 eiro. 

Markusa ģimene un draudzene, kura ikdienā par viņu rūpējās, ir viņa lielais atbalsta plecs. Puisis sapņo izveidot ģimeni un dzīvot laimīgu dzīvi. Palīdzēsim Markusam saglabāt cerību un ticību uz laimīgu nākotni!

Projekts ievietots portālā 07.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Intai Boterei

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzība Markusam Murkunam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 888.08 €