Seko mums Šodien saziedoti jau 618.00 €

Palīdzība Konstantīnam Prutikam

Konstantīnam ir 24 gadi, puisis nāk no četru bērnu ģimenes, kurā viņš ir viens no vecākajiem bērniem. Kopš bērnības Konstantīnu ļoti interesējušas automašīnas, tādēļ gan viņa darbs, gan aizraušanās ir saistīti ar auto jomu – viņš ir automehāniķis. 

Šobrīd fiziski smagu darbu strādāt viņš diemžēl nevar. Pērn oktobrī Konstantīnam sākās veselības problēmas. Viņam bija paaugstināta temperatūra, vēlāk parādījās nesāpīgs veidojums padusē. Pavisam drīz atklājās šokējoša diagnoze – histiocitāra sarkoma 4. stadijā.

Līdzšinējā ārstēšana diemžēl nav palīdzējusi. Konstantīns par ģimenes līdzekļiem veicis ģenētiskas analīzes, kurās noteikts, ka viņa gadījumā var palīdzēt divi medikamenti – Zelboraf un Cotellic. Diemžēl Konstantīna slimībai šīs zāles valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju valsts līdzfinansējumu, bet atbilde gaidāma pēc vairākām nedēļām. Tādēļ šobrīd viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 6793.98 eiro, gadā kopumā 81527.76 eiro.

Palīdzēsim Konstantīnam!

Projekts ievietots portālā 04.03.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Markusam Lauskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

576 594.06 €