Seko mums Šodien saziedoti jau 966.00 €

Palīdzība Jurim Reimanim

Juris ir dzimis, audzis un savu dzīvi pavadījis Liepājā. Viņš ir precējies, izaudzinātas divas meitas un sagaidīti trīs mazbērni. Juris ir inženieris ar 50 gadu stažu, 40 no tiem nostrādāti tekstilnozares uzņēmumā ''Lauma". Šobrīd viņš ir darbnīcu vadītājs Liepājas Valsts tehnikumā. Juris par sevi saka, ka viņam mierā grūti nosēdēt un pēdējie gadi pavadīti atjaunojot lauku māju. Taču darbīgo vīru ir piemeklējusi smaga slimība.

Pirms nepilniem 5 gadiem Jura meita pamanīja viņam uz auss ļipiņas tumšu plankumu. Tas izrādījās ļaundabīgs ādas audzējs - melanoma. Tika uzsākta ārstēšana un operācija kā rezultātā Jurim nācās nooperēt ausi. Dažus gadus Juris pavadīja bez problēmām. Taču pirms gada atklājās, ka audzējs ir atgriezies un parādījušās metastāzes. Uzsāktā ārstēšana nav palīdzējusi, tādēļ ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis dārgu valsts neapmaksātu ārstniecību ar medikamantiem Nivolumabum un Ipilinumabum, kas ir izmaksā 18813,05 eiro. Jurim nozīmētas 4 šādas devas ik pēc 3 nedēļām, kopā nepieciešami 75 252,20 eiro*. Juris lūdz līdzcilvēku palīdzību šo zāļu iegādē. Palīdzēsim! 

* informācija precizēta 19.04.2023. 

Projekts ievietots portālā 28.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

10 Lapsas Ukrainai

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Labas Ziņas*

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 697.77 €