Seko mums Šodien saziedoti jau 194.00 €

Palīdzība Jeļenai Kirhenšteinei

Jeļenai ir 46 gadi. Pirms 10 gadiem, kad viņas meitiņai bija 3 gadiņi, Jeļenai atklāja ļaundabīga audzēju - Ne-Hodžkina limfomu.

Sākotnēji slimība labi padevās ārstniecībai.  Ik pa laikam slimnīca, ķīmijterapijas, fizisks un emocionāls pārgurums, bet bija jāturas un jāsaņemas, lai dzīvotu. Bija jāmācas pieņemt sevi bez matiem, uzacīm, skropstām. Tomēr viņa varēja dzīvot un starp ārstniecības kursiem arī strādāt. Slimības laikā Jeļenai nācās piedzīvot vēl kādu smagu dzīves pārbaudījumu - izjuka Jeļenas laulība. “Tā mēs ar meitu palikām vienas. Es cenšos sevī uzturēt cīņas sparu, jo man aug meita, kura pārdzīvo un uztraucas par mani. Meita šobrīd ir jau 13 gadi, viņa ir liels malacis, ātri kļuva pieaugusi, iemācījās saimniekot pati. Mums ir daudz plānu un liela ticība nākotnei. Es ļoti gribu iet uz darbu un strādāt, izveidot jaunu ģimeni, tādu, kur viens par otru rūpējas par spīti visām grūtībām, “stāsta Jeļena.

Taču šobrīd Jeļenas plāni un dzīvība ir atkarīgi no tā, vai viņai būs 7752 eiro zāļu iegādei, lai apturētu slimību. Jeļenai nozīmēta kombinēta mērķterapija ar diviem medikamentiem, no kuriem viens ir valsts apmaksāts, bet otrs - Bendamustine jāpērk Jeļenai pašai. Šo zāļu iegāde mēneša kursam izmaksā 1292 eiro, šis zāles Jeļenai jālieto 6 mēnešus. Jeļenai šādi līdzekļi nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 08.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Namiņš bērniem

Līdzskaņa

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

769 238.80 €