Seko mums Šodien saziedoti jau 1,076.00 €

Palīdzība Inesei Ešentālei

Inesei no Ogres ir 59 gadi. Viņa ir ārsta palīgs un praktiski visu mūžu strādājusi ātrajā palīdzībā  (NMPD) dažāda profila brigādēs.  Ik dienu viņa sniedza palīdzību un glāba cilvēkus, bet tagad palīdzība vajadzīga viņai pašai.

Pirms dažiem gadiem Inese devās izdienas pensijā, taču darbu turpināja kā konsultante. Jau pandēmijas laikā viņa sajuta stipru nogurumu, ko saistīja ar lielo slodzi diennakts dežūrās ārkārtas situācijas apstākļos paralēli aprūpējot sava mirušā vīra mammu. Nespēks un nogurums pastiprinājās, tādēļ pērn viņa sāka meklēt cēloņus sliktajai pašsajūtai. Jau pirmajā izmeklējumā viņai ārsts jautāja - kas ir ar nieri? Tas bija pārsteidzoši, jo nekādu sūdzību nebija, tomēr tālākās pārbaudes pavisam drīz apstiprināja nieres vēzi 4.stadijā. Tika veikta nieres operācija un uzsākta ārstēšana. Pēc laika viņas vienīgā niere “atteica”, nācās cīnīties, lai glābtu un tas izdevās. Atlabšana bija grūta, bet rudenī Inese mācījās atkal no jauna staigāt. “Esmu fiziski spēcīga, neatlaidīga un šogad atgriezos darbā. Man ir liels gribasspēks, tāpēc turpinu strādāt. Mani priecē dēla ģimene un mazmeitiņa. Ikdienā staigāju daudz, man patīk dabas takas, mežs un jūra. Dzīvesprieks mani uztur. Vienmēr domāju, ka savu darbu esmu centusies darīt pēc vislabākās sirdsapziņas, tādēļ tagad uzdrošinos lūgt palīdzību sev”, atklāj Inese.

Ārstu konsīlijs nozīmējis medikamentu Pembrolizumab, ko valsts viņas diagnozei neapmaksā*. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3860 eiro, gada kursam kopā 65 620 eiro. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

* Iesniegts pieteikums Nacionālajā veselības dienestā individuālajai komepensācijai, kas pozitīva lēmuma gadījumā segs tikai nelielu daļu no summas. Atbilde gaidāma maijā. 

Projekts ievietots portālā 21.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Samantai Sīlei

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 807.77 €