Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Indrai no Kuldīgas novada ir 76 gadi. Ģimenē izaudzināti dēls un meita. Indra visu savu profesionālo dzīvi veltījusi bērnu izglītošanai, strādājot par sākumskolas skolotāju, logopēdi un speciālās izglītības skolotāju, iespēju robežās turpina strādāt arī šobrīd. Pēdējie gadi Indras ģimenei bijuši smagi vīra veselības problēmu dēļ, taču pērn smaga slimība piemeklējusi arī pašu Indru. 

Pērn Indrai atklāja ļaundabīgu audzēju - zarnu adenokarcinomu. No sākuma nācās pārciest vēdera dobuma operāciju, lai izņemtu audzēju. Tad sekoja 10 reižu ķīmijterapijas kurss. Jau šķita, ka tumšajam slimības mākonim parādījusies zelta maliņa un Indra ir atveseļojusies. Tomēr šī gada sākumā ārsti atklāja, ka ir notikusi audzēja mutācija. Konsīlijs Indrai nozīmējis medikamentu Pembrolizumab, kas nav valsts kompensējamo zāļu sarakstā viņas diagnozei. Viena zāļu deva izmaksā 3860 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 65 620 eiro. Indra ir pensionāre un viņas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim kopā Indrai!

Projekts ievietots portālā 02.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Karo droši!

Palīdzība Vijai Auzānei

Palīdzība Lienei Zībergai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €