Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Guntim Olehno

Guntis ir no Salaspils. Ģimenē izaudināti dēls un meita, kopā ar sievu Līgu viņi ir jau 35 gadus. Guntis ir kaismīgs makšķernieks, katru brīvo brīdi dodas uz upi. Tikai tagad vajadzīgi palīgi, kas palīdz sanest visus makšķerēšanas piederumus, jo slimība atņēmusi Guntim daudz spēka.  

Pirms 4 gadiem Guntis bija liels atbalsts sievai, kad viņai tika atklāts kuņģa vēzis, ko veiksmīgi izdevās uzveikt. Taču drīz pēc tam Guntim atklāja audzēju nierē un tagad Gunti balsta sieva. Viņš ārstējās 3 gadus, taču šobrīd ārstu konsīlijs, saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām, ir nozīmējis Guntim diva veida zāles vienas no kurām valsts dārgas valsts neapmakstās zāles Nivolumab. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 3 024 eiro, kopā gadu ilgai ārstniecībai -78 624 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Guntis iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā par daļēju valsts kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk.

Palīdzēsim Guntim!

Projekts ievietots portālā 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Mednim

Rūpju bērnu māmiņām

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €