Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Palīdzība Evai Ošeniecei

Evai no Valmieras ir 51 gads. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, vecākā jau studē, jaunākā meita ir vidusskolniece. Eva strādā bankā, brīvajā laikā viņai patīk grāmatu lasīšana, adīšana un kino. Ģimenei kopā patīk apmeklēt kultūras pasākumus un doties ceļojumos pa Latviju.

Pirms 7 gadiem Evai atklāja ļaundabīgu audzēju. "Tas bija neaprakstāms stress, bailes un neziņa, kas būs tālāk. Spēku pretoties slimībai deva doma, ka jāizaudzina meitas", atzīst Eva. Viņa pārcietusi vairākas operācijas un ķīmijterapijas. Visus šos gadus viņa ir cīnījusies ar slimību un turpina to darīt arī tagad. Šobrīd ārstu konsīlijs ir izrakstījis medikamentu Olaparib, kurus viņas diagnozes gadījumā, valsts nekompensē. Šīs zāles ik mēnesi izmaksā 2362 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 28 344 eiro. Evas ģimenei nav šādu līdzekļu, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Šai palīdzībai ir dzīvības cena! 

Palīdzēsim Evai! 

Projekts ievietots portālā 23.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Labas Ziņas*

Atkārtota palīdzība Andrim Mārtiņam Berdigānam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €