Seko mums Šodien saziedoti jau 3,314.34 €

Palīdzība Diānai Priedei

Diānai no Rīgas ir 38 gadi. Viņai ir augstākā izglītība tūrisma jomā. Ikdienā Diānai patīk lasīt grāmatas, kas saistītas ar cilvēka psiholoģiju un pašattīstības spējām, komunicēt ar līdzcilvēkiem, vērot dzīvās radības dabā, kā arī mūzika. 

Jau vairāk nekā divus gadus Diāna sadzīvo kustību traucējumiem, ka saistīti ar skriemeļu bojājumu kakla zonā. Šo gadu laikā Diana izmēģinājusi dažādas ārstēšanas metodes, kas nav palīdzējušas vai pat pasliktinājušas veselības stāvokli līdz invaliditātes piešķiršanai. Sievietei ir pastāvīgas, velkošas sāpes, grūtības pārvietoties, regulāra roku, kāju un galvas tirpoņa un trīce. Pēc pēdējā rehabilitācijas kursa Diāna vairs nespēj iztaisnot kaklu, līdz ar to radušās grūtības runāt, norīt ēdienu, elpot. "Es nespēju pati sevi pat apkalpot, dzīvoju mājas režimā, netieku galā ar elementāriem pašapkalpošanās pienākumiem, viss krīt no rokām, grūtības turēt galvu un kaklu, pat miera režīmā nervu kairinājums izplatās pa visu galvu, kaklu, rokām visas dienas garumā," atklāj Diāna.

Slimība nogurdinājusi Dianu gan fiziski, gan emocionāli, nespējot vairs izbaudīt ikdienā pat ar minimālu dzīves kvalitāti. Diāna konsultējusies vairākiem speciālistiem, kas snieguši dažādas rekomendācijas, to skaitā veikt operāciju ārzemēs, bet to Diānai nav izdevies noorganizēt. Viņai nav izdevies atrast valsts apmaksātu speciālistu, kas uzņemtos veikt operāciju Latvijā. Tādēļ šobrīd viņas vienīgā cerība ir privātā klīnika "Orto", kas ir uzņēmusies veikt operāciju, kas sniegtu iespēju atbrīvoties no sāpēm un atgūt spēju kustināt kaklu un pagrozīt galvu. Šāda operācija izmaksā 18 900 eiro. Šādu līdzekļu Diānai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Diānai! 

  

Projekts ievietots portālā 10.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Markusam Korņejenkovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 435.08 €