Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Palīdzība Damiram Paeglem

Damiram no Rīgas ir 4 gadiņi. Damirs ir mīļš zēns un ļoti jūtīgs pret šo pasauli. Viņam patīk vērot dabu, kukaiņus, kas rāpo, ziedus, kuri ir pļavā, mēness kas spīd, un raudzīties debesīs. Pēc Damira žestiem var redzēt, ka viņam ir daudz jautājumu, bet uzdot tos viņš nevar. Zēnam patīk, kad viņam lasa grāmatas, un šūpoties šūpolēs ar mammu vai tēti. Damiram patīk kārtība – viņš vienmēr saliek savas mantiņas vietā. Puisēna vecāki ļoti cer, ka kādu dienu Damirs tiem varēs pastāstīt savas domas un jūtas, lai tie labāk saprastu viņa pasaules redzējumu un palīdzētu viņam labāk, juties šajā pasaulē.

Puisēni vecāki stāsta, ka pirms 4 gadiem pasaulē nāca viņu dēliņš un nekas neliecināja, ka varētu būt kādas veselības vai attīstības problēmas. Damira vecākiem bija savi sapņi un cerības attiecībā uz savu dēliņu, līdz vienā dienā tas viss sabruka un ģimenes dzīve izmainījās par visiem 180 grādiem. Damira diagnoze ir autisms. Uzsākās milzīga cīņa par Damira pilnvērtīgu attīstību, izglītošanu un ārstēšanu. Vecākiem šobrīd ir sapnis, lai kādu dienu viņu dēls varētu pastāstīt, kā ir pagājusi viņa diena, dalīties savos piedzīvojumos un sapņos.

Daudziem no mums tā ir ikdiena, bet dažiem tas ir tāls un nesasniedzams sapnis. Damira vecāki šo cīņu par dēliņu turpina un nav gatavi padoties. Priekšā vēl daudz darāmā un viņiem nepieciešams mūsu izpalīdzīgais plecs. Damiram ļoti nepieciešamas regulāras audiologopēda nodarbības, kas gadā izmaksa 3600 eiro, no kuriem 2803 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 797 eiro. Summa ir liela, bet visiem kopā mums tas izdosies. 

Palīdzēsim Damiram

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Karo droši!

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €