Seko mums Šodien saziedoti jau 3,276.34 €

Palīdzība Annai Mutorei

Anna ir franču valodas tulks ar lielu darba pieredzi. Pirms trīs gadiem viņai atklāja ļaundabīgu audzēju, tika veikta operācija un ķīmijterapija, kas diemžēl rezultātu nedeva. Onkologs - ķīmijterapeits, kura uzraudzībā Anna pēdējo pusotru gadu ārstējas ar integratīvās terapijas līdzekļiem, šobrīd rekomendē imūnterapiju - dendrītšūnu vakcīnu terapiju, nabas cilmes šūnu citokīnu inducēto galētājšūnu terapiju un autologo citokīnu inducēto galētājšūnu terapiju, ko veic klīnikā Lietuvā. Šī terapija izmaksā 13 800 eiro. Līdz šim Anna ārstējās par saviem līdzekļiem, taču šobrīd izmaksas ir tik lielas, ka pašas spēkiem terapiju viņa apmaksāt nespēj.

“Esmu parasts cilvēks, kurš šajā saulē grib uzspēt padarīt vēl nepadarīto, redzēt vēl neredzēto, izjust vēl neizjusto,“ saka Anna, lūdzot līdzcilvēku palīdzību savai ārstēšanai. Palīdzēsim Annai!

Projekts ievietots portālā 10.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Diānai Priedei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 397.08 €