Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Albertam Griķim

Albertam no Rīgas ir 14 gadi. Alberts pasaulē nāca smagās un komplicētās dzemdībās, kuru rezultātā puisim ir smaga diagnoze – cerebrālā trieka un sapstiska tetraparēze. Katra diena Albertam un viņa ģimenei ir pārbaudījumu pilna, bet neviens nevēlas padoties un apstāties. Tiek meklētas jaunas un kvalitatīvas rehabilitācijas iespējas, lai uzlabotu Alberta ikdienu un noturētu viņa funkcionālo stāvokli. Alberts regulāri apmeklē rehabilitācijas kursus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas.

Alberta ikdiena ir mācības Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – Attīstības centra 7 klasē. Puisis ir ļoti atvērts, pozitīvs un smaidīgs. Alberts ar prieku mācās un uzņem visu jauno, nebaidās no grūtībām. Puisis ļoti aizraujas ar automašīnām – stundām ilgi var tās vērot un ar lielu azartu gatavs iesaistīties auto remontēšanā. Brīvajā laikā pārvietojas ar trīsriteni, bet ikdienā Alberta dzīve paiet ratiņkrēslā.

Šobrīd Albertam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, gan rehabilitācijas centrā “Poga”, gan Čehijas rehabilitācijas centrā “Haijak” 20 dienu rehabilitācijas kurss un uzturēšanās izdevumi, ko Albertam rekomendē neiroloģe Latvijā. Kopā par abiem rehabilitācijas kursiem Albertam nepieciešami 10590 eiro. Alberta ģimenes ienākumi ir mazi, tāpēc tuvinieki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim visi kopā Albertam kļūt stiprākam! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Tomam Volgastam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €