Seko mums Šodien saziedoti jau 626.00 €

Palīdzība Aksanai Kuprinovičai

Aksanai no Saulkrastiem ir 47 gadi. Jau 20 gadus viņa sadzīvo ar smagu slimību - multiplo sklerozi. Slimība tika atklāta laikā, kad viņa gaidīja meitiņu. Pēc meitiņas piedzimšanas tika uzsākta ārstniecība, kas uz kādu palīdzēja un Aksana drīz varēja atgriezties darbā ziedu veikalā. Taču pēc dažiem gadiem, līdz ar tēva nāvi, slimība saasinājās, viņas rokas un kājas kļuva arvien vājākas, viņa vairs nespēja izkļūt no dzīvokļa un strādāt. Drīz ģimeni pameta vīrs, viņas mamma nonāca pansionātā, meita ir pieaugusi, un šobrīd Aksana dzīvo viena. Nu jau ir 1.grupas invalīde, ikdienā viņai palīdz aprūpētājs, pa istabu viņa pārvietojas ar staiguļa palīdzību, bet uz ielas ar valsts piešķirto elektrisko ratiņkrēslu.

Taču problēma ir izkļūšana no mājas 1.stāva pa 8 pakāpieniem. Lai viņa tiktu ārā no mājas, kādam ir jānones 130 kilogramus smagais ratiņkrēsls un pati Aksana. Taču tas nav risinājums ilgtermiņā un regulāri. Aksanai ir nepieciešams kāpņu pacēlājs, kura ierīkošana izmaksā dārgi - 9183,90 eiro. Pašvaldība ir apstiprinājusi, ka varēs palīdzēt apmaksāt 5000 eiro, taču pašai Aksanai jāmaksā 4183,90 eiro. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Aksanas sapnis ir pavisam vienkāršs  – tikt no mājas pašas spēkiem un kādā saulainā dienā doties apciemot savu bijušo daba vietu – ziedu veikaliņu.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 13.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Samantai Sīlei

Ukrainas bēgļu atbalstam

Mazo sirsniņu cerības

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 357.77 €