Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Aigaram Leitim

Aigaram ir 44 gadi,viņš ir mīlošs vīrs sievai Ievai un tētis meitai Megijai. Aigars strādā būvniecības veikalā par pārdevēju, bet brīvajā laikā labprāt pavada laiku pie dabas, ir kaislīgs makšķernieks.

Pēc sūdzībām par sāpēm vēderā un nedzīstošu kunģa čūlu, Aigaram pirms gada veicot gastroskopiju, atklāja ļaundabīgu kuņģa audzēju. Tas bija neaprakstāms šoks Aigaram un viņa tuviniekiem.

Decembrī tika veikta operācija, kurā gatavojās izņemt audzēju, taču operācijas laikā tika konstatēts, ka audzējs ir saaudzis ar citiem orgāniem un nav izņemams. Kopš šī gada janvāra katras 3 nedēļas Aigars saņem ķīmijterapiju. Ārstu konsīlijs lēma, ka Aigara veiksmīgai ārstēšanai nepieciešamas zāles Trastuzumabum, kuras nav kompensējamo zāļu sarakstā kunģa audzēja ārstēšanai. Nacionālajā  veselības dienestā lēma par individuālu kompensāciju 14 228.72 eiro apmērā, taču pašam Aigaram jāmaksā 11029 eiro. Ik mēnesi zāļu iegādei Aigaram nepieciešami no 894 - 1192 eiro, atkarībā no devas.  

Aigara ģimenei tādas naudas ģimenei nav, tāpēc viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Aigaram! 

Projekts ievietots portālā 05.09.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Draugu stipendija

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €