Seko mums Šodien saziedoti jau 6,087.50 €

Palīdzēsim Ukrainai neieslīgt informatīvajā tumsā!

Krievijas agresīvo gaisa uzbrukumu rezultātā cietuši 40 % Ukrainas elektroapgādes infrastruktūras. Daudzās apdzīvotās vietās nav nedz elektrības un apkures, nedz iespēju uzzināt jaunākās ziņas un sazināties ar interneta starpniecību. Tā ir jauna, nežēlīga realitāte, ar kuru ukraiņiem ir jāsadzīvo ikdienā. 

Lai palīdzētu bibliotēkām un citām kultūras iestādēm nodrošināt iespēju Ukrainas iedzīvotājiem piekļuvi internetam un jaunākajām ziņām, vajadzīgi strāvas ģeneratori. Tā brīžiem ir vienīgā iespēja uzlādēt telefonu, nosūtīt e-pastu, izlasīt ziņas internetā vai kādu laikrakstu, grāmatu.

29. novembrī Briselē (Beļģijā), piedaloties Eiropas Savienības Izglītības, jaunatnes, kultūras un sporta ministru padomes sanāksmē, Ukrainas kultūras un informācijas politikas ministrs Oleksandrs Tkačenko Eiropas kolēģus aicināja ziedot Ukrainas kultūras iestādēm strāvas ģeneratorus:

  • 5 kW – 1 483 vienības;
  • 6,5 kW – 2 099 vienības;
  • 10 kW – 18 vienības;
  • 50-100 kW – 204 vienības;
  • ≥100 kW – 10 vienības)

Katrs Jūsu ziedojums palīdzēs Ukrainai neieslīgt informatīvajā tumsā!

Projekts ievietots portālā 05.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bez Tevis nav uzvaras!

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 349.91 €