Seko mums Šodien saziedoti jau 6,999.65 €

Mobilie dronu centri Ukrainai

Biedrība “Tev” aicina ziedot mikroautobusu pārveidei par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām, lai Ukrainas karavīri varētu efektīvi un mērķtiecīgi vadīt dronus cīņā ar agresoru.
“Dronu karš” mainījis karadarbības raksturu - droni atrod mērķi arī tālu ienaidnieka aizmugurē, iznīcinot stratēģiski nozīmīgus objektus un vājinot agresoru.
Biedrības “Tev” brīvprātīgie jau pārveidojuši divus mikroautobusus par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām ar vairākām operatoru vietām un nosūtījuši uz Ukrainu.
Vienas mobilās stacijas iegādei nepieciešams mikroautobuss un ~ 4000 eiro aprīkojumam, t.i. - autonomas apkures un elektroapgādes izveide, vinčas, ģeneratora, monitoru iegāde, operatoru darba vietu ierīkošana un citu specifisku darbu veikšana.
Krievijas agresija Ukrainā kļūst aizvien brutālāka un nežēlīgāka, un mums kopā jādara viss, lai palīdzētu  Ukrainas karavīriem uzvarēt šajā nevienlīdzīgajā cīņā! Mēs - maza, bet sīksta tauta - kopā esam spēks!  

Projektu realizē biedrība “Tev”.

Projekts ievietots portālā 20.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Palīdzība Linardam Liepiņam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Markam Bindukam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 918.49 €