Seko mums Šodien saziedoti jau 16,691.95 €

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Latvijas Mednieku savienība aicina apgādāt Ukrainas aizstāvjus ar tiem nepieciešamo aprīkojumu. Latvijas mednieku mērķis ir nokomplektēt un nosūtīt Ukrainas aizstāvjiem augstas precizitātes šaujamieročus, kas nokomplektēti ar tiem nepieciešamo aprīkojumu – trokšņa slāpētājiem, atbalsta kājiņām, optiskajiem tēmēkļiem, lāzertālmēriem, munīciju, rezerves aptverēm un citām nepieciešamām lietām. Ieroči Ukrainai tiks nogādāti saziņā ar Aizsardzības ministriju.

Aicinām visus Latvijas medniekus, kā arī ikvienu iedzīvotāju, kuri vēlas palīdzēt Ukrainai tās cīņā pret Krievijas agresiju, pievienoties ar savu ziedojumu!

Projekts ievietots portālā 21.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Elitai Puķītei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 749 315.65 €