Seko mums Šodien saziedoti jau 14,183.50 €

Esi Ķepu Draugs!

"Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks..." Kārlis Skalbe.

Vislielāko netaisnību un cietsirdību piedzīvo dzīvnieki no cilvēka rokas. Lai arī ir 21.gadsimts, joprojām kaķēni un kucēni tiek klusībā sūtīti jūrskolā un daudzdzīvokļu pagalmos mitinās daudzu nīstie ielu kaķi, kuri turpina vairoties, slimot un mirt, - klusībā, sāpēs un mokās, netīru pagrabu aizmirstos stūros.

Atbalstot Ķepu Draugs projektu, Jūs palīdzat mazināt dzīvnieku ciešanas. Līdzekļi palīdz segt bezsaimnieka kaķu sterilizācijas, apstrādes pret parazītiem, vakcinācijas un ārstēšanas izmaksas. Tāpat Jūs palīdzat tiem dzīvniekiem, kuriem ir saimnieki, bet kuri ir nonākuši naudas grūtības un nespēj paši apmaksāt dzīvnieka sterilizāciju.

Plašāk par biedrību un tās darbu - https://kepudraugs.mozello.lv/

Projekts ievietots portālā 27.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība Nikolai Kalniņai

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Palīdzība Elitai Puķītei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 746 807.20 €