Follow us Today has already donated 6,850.00 €

Ligzdiņa

Report 12.06.2014

Aprīlī bērnu centru apmeklēja no 33 līdz 40 bērniem Smiltenē un 16 – Ēvelē. Bērni spēlēja dažādas spēles, pavadīja laiku pagalmā spēļu laukumā, sportoja. Nodarbību starplaikos bērni abās filiālēs ēda launagu. Smiltenes audzēkņi un Valmieras riska daudzbērnu ģimenes ar bērniem ar īpašām vajadzībām saņēma pārtikas pakas uz mājām.

Valmieras audzēkņi bija ciemojušies pie sava bijušā audzinātāja Smiltenē.

Pirms Lieldienām ar bērniem radošajās darbnīcās veidojām svētku dekorus centra rotājumiem un arī dāvanām vecākiem. Lieldienās bērnus apmeklēja Lieldienu zaķis un kopā ar bērniem parunāja par Lieldienu ticējumiem, risināja mīklas, nodevās interesantām sportiskām aktivitātēm. Aprīļa beigās sākām jau savlaicīgi veidot dāvanas mammām, jo rokdarbiem vajadzīgs daudz laika. 29. aprīlī Smiltenes audzēkņus apmeklēja zinātnes centra „Zili brīnumi” burvju mākslinieks ar savu meistarklasi – izbraukuma nodarbībā „Ilūzija”. Viņš ne tikai izskaidroja savus trikus, bet arī iesaistīja visus mūsu bērnus un atļāva pašiem izmēģināt roku veiklību.

Finanšu atskaite:
Materiāli radošām darbnīcām EUR 192,79
Speciālistu atalgojums EUR 141,42
Komunālie maksājumi EUR 41,01
Bērnu ēdināšana EUR 170,47
Kopā izlietots EUR 545,69

Reports:

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Small steps towards the big life

Let's dress Ukrainian defenders!

Power generators for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 351.00 €