Follow us Today has already donated 6,384.00 €

Ligzdiņa

Report 01.02.2014

Nemanot pienāca Ziemassvētku laiks. Bērnu centra skolotāji un bērni sveic Jūs un pateicas par palīdzību. Novēlam Jums gaišus un siltus, prieka pilnus Ziemassvētkus un veselību Jaunajā gadā!

 „Ligzdiņā” tagad ir sācies brīvlaiks, pēdējais darbiņš ir piedalīšanās „Eņģeļu ekspreša” aktivitātēs Smiltenē ar Valmieras un Smiltenes audzēkņu gatavotām svecēm, lai palīdzētu slimajiem bērniņiem. Mums ir prieks, ka mūsu bērni bija atsaucīgi un gribēja arī paši justies kā palīgi mazajiem, kam klājas vēl grūtāk. Bērni pat lepojās, ka viņu darbiņi var kādam palīdzēt.

Bērni ēda launagu un Smiltenes audzēkņi saņēma pārtikas pakas uz mājām. Pie viņiem bija atnācis ciemos rūķis un visi kopā tina vaska sveces un locīja dāvanu kastītes, rotāja tās.

Spilgtākais piedzīvojums bija, kad smiltenieši un valmierieši sagaidīja ciemos populāru mākslinieku Kašeru un Jogitu Pūpolu labdarības pasākumā Smiltenē. Ciemiņi uzdāvināja mūsu bērniem milzīgu prieku ar savu priekšnesumu un kopīgu darbošanos un beigās bērni negribēja tos laist projām. Bērni bija priecīgi arī par Ziemassvētku paciņām, ko viņiem dāvināja Ozolu maizes saimniece.

Valmierā turpināja darboties arī skolotājs – psihologs. Ar Valmieras bērniem šķiramies ar skumjām, jo 2014. gadā viņiem nebūs rotaļu istabas. 2,5 gados kopā daudz piedzīvots un pārdzīvots, bet sociālais dienests mūs informēja, ka telpa nepieciešama jauno iemītnieku izmitināšanai. Tomēr pašvaldība solās parūpēties arī turpmāk par sociālās mājas bērnu lietderīgās brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Finanšu atskaite:
Materiāli radošajām darbnīcām LVL 30,00
Speciālistu atalgojums LVL 61,20
Komunālie maksājumi LVL 12,15
Kopā izlietots LVL 103,35

Reports:

Other topical projects

Let's dress Ukrainian defenders!

Bath pearls

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 852 885.00 €