Follow us Today has already donated 1,439.26 €

Ligzdiņa

Report 11.03.2014

Februārī bērnu centru apmeklēja līdz 30 bērni Smiltenē. Aukstajā laikā pagalmā bērni spēlēja hokeju. Pēc tam sildījās telpās, spēlējot prāta spēles, šahu, dambreti, novusu un paēda launagu. Valentīndienā veidoja sirsnīgas dāvanas origami tehnikā.

16. februārī devāmies uz baleta izrādi „Karlsons”, pirms tam iepazināmies ar pasaku par Karlsonu un Brālīt. Pēc izrādes devāmies pie jūras, pavadījām laiku svaigā gaisā sporta laukumā. Ekskursijā brauca 41 dalībnieks. Smiltenē sabiedrība ir uzsākusi diskusiju par izglītības nozares problēmām. „Ligzdiņas” audzēkņi pildīja anketas par problēmām, ar kurām viņi sastopas mācību procesā. Bērni turpināja  darboties bezmaksas angļu un vācu valodas nodarbībās.

Finanšu atskaite:

Speciālistu atalgojums 106,42 EUR
Komunālie maksājumi 78,13 EUR
Bērnu ēdināšanai 84,45

Kopā izlietots EUR 269,00

Reports:

Other topical projects

Help in Emergency Situations

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Braienam Paškevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 674.60 €