Follow us Today has already donated 5,604.00 €

Ligzdiņa

Report 25.04.2014

Martā bērnu centru apmeklēja no 34 līdz 41 bērniem Smiltenē. Bērni spēlēja futbolu, basketbolu, pavadīja laiku pagalmā spēļu laukumā. Spēlēja prāta spēles, galda futbolu, dambreti, novusu, trenējās uz sporta rīkiem telpās, kā arī pilsētas sporta laukumā. Bērni palīdzēja gatavot un paēda launagu. Katru nedēļu izdalījām audzēkņiem pārtikas pakas uz mājām. Bērni turpināja darboties bezmaksas angļu un vācu valodas nodarbībās. Lielākie palīdzēja mazākajiem.

Notika vēl divas tikšanās ar Valmieras audzēkņiem, atnāca ap 10 bērni, daži bērni atbrauca arī pie mums ciemos Smiltenē, viņi skumst pēc „Ligzdiņas”.

Sniedzām palīdzību ar pārtiku trīs daudzbērnu ģimenēm, kurās aug arī bērni ar īpašām vajadzībām Valmierā. Šajās ģimenēs ļoti grūti dzīves apstākļi, par bērniem rūpējas tikai mātes, turklāt divas mātes ir bez patstāvīga darba.

Finanšu atskaite:
Materiāli radošajām darbnīcām EUR 56,36
Speciālistu atalgojums EUR 91,00
Komunālie maksājumi EUR 83,58
Bērnu ēdināšana EUR 52,41
Kopā martā izlietots EUR 283,35

Reports:

Other topical projects

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 852 105.00 €