Follow us Today has already donated 6,760.00 €

Ligzdiņa

Report 09.10.2013

Septembrī Smiltenē Bērnu centru apmeklēja 47-53 audzēkņi un saņēma pārtikas pakas katru nedēļu. Tas ir liels atspaids bērnu ģimenēm.

„Ligzdiņā” divas reizes nedēļā klājām bērniem galdu launagam. Bērni prasti pēc skolas ir izsalkuši, ne visi skolā saņem brīvpusdienas. Sviestmaize un cepumi pazūd vienā mirklī.

Valmierā daži lielie bērni turpināja piestrādāt algotu darbu arī pēc skolas brīvlaika, tāpēc uzturējās rotaļu istabā īsu laiku. Valmieras rotaļu istabu apmeklēja no 13-18 līdz 4 reizēm nedēļā. Paši gatavoja maltīti – cepa sev siermaizes, vārīja tēju. Darba dienās pusaudži nāca vēlāk mājās un daļa palika pa nedēļu internātā.

Toties sestdienās visi mājās un mūsu brīvprātīgais Luitis devās pie bērniem, kaut pašu bērni gaidīja mājās.

No 60 projekta latiem, ko saņēmām septembra beigās, 39,21 Ls izmantoti pārtikai iegādei launagam Smiltenē un Valmierā.

Kad laika apstākļi atļāva, sportojām, spēlējām futbolu, pavadījām laiku mūsu spēļu laukumos.

Septembris mums pagāja zem kosmosa tēmas: lasījām, skatījāmies mācību filmas, pārbaudījām savas zināšanas, gatavojām un sacentāmies paštaisīto papīra lidaparātu, kurus darbina saspiests gaiss, palaišanā. Mēneša beigās apmeklējām „Kosmosa festivālu” Priekuļu lidlaukā, kur savā acīm redzējām un varējām izmēģināt katapultas un daudz citu ierīču darbību, piedalīties sacensībās un stafetēs.

Finanšu atskaite:

Pārtikas iegāde launagam LVL 39,21
Materiāli radošiem pulciņiem LVL 8,80
Komunālās izmaksas LVL 11,99

Kopā izlietots LVL 60,00

Reports:

Other topical projects

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 261.00 €