Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Krievijas armija turpina savus brutālos uzlidojumus Ukrainas pilsētām ar raķetēm un droniem. Okupantu mērķis ir iznīcināt Ukrainas cilvēku dzīves un mājas. Krievijas armija pastiprina uzbrukumus arī ukraiņu karavīriem, kuri aizstāv savu dzimteni. Ukraiņu karavīriem akūti nepieciešami dažāda veida bezpilota lidaparāti – FPV droni, izlūkošanas un uzbrukuma bezpilota lidaparāti.

Parasts FPV drons var izmaksāt pat 1 tūkstoti eiro, taču tā iespējas aizsardzībā ir ārkārtīgi lielas, un šāds drons var iznīcināt ienaidnieka iekārtas miljoniem dolāru vērtībā.

Dronu skaita pieaugums frontes līnijā padara tehnoloģiskākas kaujas operācijas pret Krievijas okupantiem, kas nozīmē pastiprinātu aizsardzību drosmīgajiem Ukrainas karavīriem.

Efektīvai cīņai pret Krievijas armiju nepieciešams saražot miljoniem dronu Ukrainas bruņotajiem spēkiem gadā. Atbalstot šo projektu, Jūs ne tikai palīdzat nodrošināt Ukrainas karavīru drošību, bet arī veicat Latvijas aizsardzības un militārās industrijas attīstību. Jūsu atbalsts palīdzēs glābt ukraiņu karavīru dzīvības un pieveikt krievu okupantus.

* Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā

Projekts ievietots portālā 15.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reinim Ķerim

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība Anetei Boļšakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €