Seko mums Šodien saziedoti jau 2,859.00 €

Atkārtota palīdzība Violai Babenko

Mūsu palīdzību atkal lūdz Viola no Rīgas. Viņa ļoti lūdz iespēju mums palīdzēt viņai nodzīvot vēl šo gadu, lai sagaidītu nākamo, kad plānots, ka viņai nepieciešamās dārgās un dzīvību glābjošās zāles apmaksās valsts. Šogad viņas dzīvība ir atkarīga no līdzcilvēku palīdzības.
Vēl pirms pāris gadiem Viola bija aktīva sieviete, sāpēm mugurā, sākotnēji pat nepievērsa uzmanību. Sāpes nerimās, Viola apmeklēja gan neirologu, kurš neko neatklāja, gan veica dažādas analīzes, kuras bija normas līmenī. Neviens ārsts nespēja sievietei palīdzēt. Pusgada laikā Violas veselība pasliktinājās, līdz tam, ka viņa nespēja piecelties no gultas. Tad viņa nokļuva pie speciālstiem, kuri veica pārbaudes, kas atklāja ļaundabību audzēju - plaušas adenokarcinomu.
Onkoloģiskajā saslimšanā katra diena ir no svara, līdz ar to Violai palīgā atsaucās draugi un radi, kas ātri sazinājas ar Izraēlas klīniku, kas sāka Violas atveseļošanās posmu. Tika atrasti medikamenti un nozīmēta ķīmijterapija, kas Violai var palīdzēt. Izraēlā uzsāktā ārstēšana tika turpināta Latvijā visu pagājušo gadu, rezultāti ir labi un zāles jālieto ilgtoši. Katrs Enhertu kurss, reizi trijās nedēļās, izmaksā 5651,52 eiro. Violai šogad nepieciešamas astoņas devas par kopējo summu 45212,16 eiro apmērā. Šāda summa sievietes ģimenei nav, jo visi ģimenes līdzekļi jau ir iztērēti, lai ārstētos Izraēlā, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.
Palīdzēsim Violai uzvarēt smago slimību, dzīvot un redzēt, kā izaug viņas mīļie mazbērni!

Projekts ievietots portālā 03.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Markusam Svilānam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 475.95 €